Partner: Logo KobietaXL.pl

Sprawdźmy, jakie zabiegi modelowania sylwetki rekomendują specjaliści z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie.

Spis treści:

Doskonałe ciało dzięki ultrawdźwiękom - zabieg modelowania sylwetki Scizer

Zgrabna figura bez skalpela - liposukcja N.I.L.

Perfekcyjny wygląd ciała - radiofrekwencja Attiva

Smukła sylwetka od zaraz - endermologia LPG 

Doskonałe ciało dzięki ultrawdźwiękom - zabieg modelowania sylwetki Scizer

Scizer to certyfikowany sprzęt, który wykorzystuje technologię skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU - High Intensity Focused Ultrasound). Świetnie radzi sobie z większymi depozytami tkanki tłuszczowej i pozwala zredukować nawet najbardziej oporny cellulit z ud i brzucha, który szpeci nasz wygląd. Głowica urządzenia działa na głębokości 13 mm, co pozwala specjaliście wykonującemu zabieg usunąć miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową. Z kolei precyzyjny skaner sprawia, iż zabieg modelowanie sylwetki nieinwazyjnym urządzeniem Scizer jest niezwykle efektywne. Jedna sesja, która trwa do 60 minut, daje widoczne i trwałe rezultaty (skóra jest jędrna i napięta). Dzięki zaawansowanemu, inteligentnemu systemowi chłodzenia kontaktowego zabieg jest komfortowy dla pacjentki (kobieta nie musi obawiać się przegrzania skóry). Warto podkreślić, że Scizer nie wymaga zastosowania znieczulenia, szczególnych przygotowań ani okresu rekonwalescencji. Co ważne, zabieg może być wykonywany przez cały rok.

Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości to nie jedyne rozwiązanie. Jak w inny sposób wymodelować sylwetkę?

Zgrabna figura bez skalpela - liposukcja N.I.L.

Kobiety, które od lat walczą z nadmiarem tkanki tłuszczowej, bez większych sukcesów (mimo dbania o dietę i regularnego uprawiana sportu) mogą spróbować również liposukcji infradźwiękowej N.I.L. Za wysoką efektywność terapii odpowiada opatentowana głowica LIPOMATIC, wprawia ona kaniulę odsysającą tłuszcz w ruch 3D zwany ruchem nutacyjnym. W ten sposób doświadczony specjalista może skutecznie rozbijać grudki nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej i jednocześnie ją odsysać. Za sprawą znieczulenia miejscowego kobieta, która korzysta z liposukcji nutacyjnej, nie musi obawiać się bólu. Dzięki temu rewolucyjnemu zabiegowi modelującemu sylwetkę możemy w bezpieczny i kontrolowany sposób usunąć dużą ilość tkanki tłuszczowej z problematycznej partii ciała (np. ud, ramion, czy brzucha). Warto wspomnieć, że liposukcja N.I.L. ponowne wykorzystanie odessanych komórek tłuszczowych. Możemy więc wyszczuplić jeden rejon i nadać objętości innemu (np. wszczepić odessany wcześniej tłuszcz w pośladki lub biust).

Perfekcyjny wygląd ciała - radiofrekwencja Attiva

Trzecim, rekomendowanym zabiegiem modelującym sylwetkę jest radiofrekwencja  podskórna Attiva, która wykorzystuje fale radiowe. Metoda ta jest polecana dla kobiet z niewielkimi depozytami tkanki tłuszczowej, których nie da się usunąć np. za pomocą ćwiczeń (np. z okolic kolan). Dzięki dobroczynnym falom radiowym możemy też rozwiązać problem wiotkości skóry brzucha po ciąży, czy sporym spadku wagi. Radiofrekwencja Attiva pozwala nie tylko wyszczuplić ciało, ale też poprawić napięcie i elastyczność skóry, zredukować rozstępy, blizny w efekcie czego prezentujemy się młodziej i zgrabniej.

Smukła sylwetka od zaraz - endermologia LPG 

Ostatnią procedurą zabiegową, z której warto skorzystać jest endermologia LPG. Ten popularny zabieg niweluje lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową oraz stymuluje produkcję naturalnego kolagenu i elastyny. Trwały efekt wyszczuplenia i poprawa kondycji skóry to zasługa opatentowanej głowicy LPG, która intensywnie ugniata skórę w wielu kierunkach. Jedna sesja trwa 40-60 minut. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów wykonuje się od 6 do 20 zabiegów (w zależności od skali problemu). 

 Chcesz poznać szczegóły zabiegów modelowania sylwetki, zanim skorzystać z jednej z wymienionych metod? Zapoznaj się z aktualną ofertą kliniki na naszej stronie internetowej, znajdziesz tu wiele przydatnych informacji na temat możliwości medycyny estetycznej: https://bienkowscyclinic.pl/ 

Tagi:

odchudzanie ,  uroda ,  sylwetka , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz