Partner: Logo KobietaXL.pl

Księżyc ma wpływ na życie ludzi i dziś nawet naukowcy nie mają co do tego wątpliwości. Reguluje odpływy i przypływy, zgodnie z jego fazami uprawia się rośliny, decyduje o naszym nastroju.

Może też, choć wyda ci się to niewiarygodne, pomóc ci zrzucić nadmiar kilogramów. Pod warunkiem, że będziesz stosować dietę zgodnie z fazami Księżyca!

 

Jak to zrobić? Przede wszystkim odszukaj kalendarz księżycowy. Kiedy już dowiesz się, jak przebiegają jego fazy, przygotuj się do zmiany stylu życia.

 

Kiedy Księżyc jest w nowiu i zaczyna rosnąć, twoje ciało jest w procesie asymilacji, kiedy po pełni Księżyc maleje, twoje ciało wchodzi w etap eliminacji. Pełnia Księżyca to moment bardzo szczególny – zobacz, jak na nas działa!

 

Kiedy księżyc zmierza do nowiu, możesz jeść co chcesz, bo twoje ciało zużywa więcej kalorii – oczywiście nie nadużywaj słodyczy! Jedz dużo błonnika, owoców, warzyw. Możesz sobie jednak pozwolić na znacznie więcej.

 

W czasie nowiu i po nim,  kiedy Księżyc przybiera kształt litery D i staje się ona coraz bardziej pełna, jest czas eliminacji. Wtedy ograniczasz jedzenie.

 

W ciągu pełni (dzień przed, w jej trakcie i dzień po) detoksykujesz swój organizm. To bardzo ważne – pijesz dużo wody i jesz tylko warzywa. Proces eliminacji toksyn trwa 12 dni i jest to czas, kiedy naprawdę schudniesz!

 

Pij wówczas napary z mniszka lekarskiego lub rozmarynu.

 

Kiedy Księżyc znów zacznie zbliżać się do nowiu, możesz sobie nieco odpuścić. Żyjąc zgodnie z jego fazami będzie ci zdecydowanie łatwiej schudnąć!

Zobacz też, jak żyć w zgodzie z jego fazami, by podejmować właściwe decyzje!

źródło  http://mi.astrocentro.com/astrologia/articulo/E1691-pierde-peso-luna

Tagi:

odchudzanie ,  dieta ,  księżyc , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót