Reklama:
Reklama:

Znajdziecie w nim i pomidory - czytajcie o ich dobrodziejstwie, i aloes, pomarańczę i sok z cytryny - wszystko dokładnie widać na filmie. Ale na końcu dodajemy około łyżeczki czarnej soli himalajskiej.

Czarna sól himalajska medycynie ajurwedyjskiej używana jest od wieków - ma zastosowanie jako środek przeczyszczający (przy zaparciach) i wspomagający trawienie. W celu zmniejszenia gazów przy wzdęciach i na zgagę. Zaleca się ją osobom z wysokim ciśnieniem krwi i dietą niskosodową.

Sól himalajska zawiera praktycznie wszystkie pierwiastki w ilościach śladowych, w organicznej, łatwo przyswajalnej dla organizmu formie. Proporcje minerałów w krystalicznej soli himalajskiej niemal są lustrzanym odbiciem tego, co znajduje się w idealnie zdrowym ciele człowieka.

Dodajemy też czarny pieprz, co już udowodniły badania naukowe, który doskonale przyśpiesza trawienie. Koktajl możemy pić na sniadanie, albo zastępuje nam kolację.

ZapiszZapisz

Tagi:

odchudzanie,  dieta,  pomidory,  pomarańcza,  cytryna,  aloes, 

Loading...

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

  • Komentarz od: ~Nati   zgłoś nadużycie  

    Dobra ściema! Tłuszcz z brzucha można spalić tylko i wyłącznie dzięki regularnym ćwiczeniom i stosowaniu slimunox. Nie ma opcji, że jakiś koktajl zdziała aż tak wielkie cuda.

  • Komentarz od: ~This shows real exreitpse. Thanks for the answer.   zgłoś nadużycie  

    This shows real exreitpse. Thanks for the answer.

Powrót
Reklama:
Reklama:
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Menu
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...