Partner: Logo KobietaXL.pl

David Zinczenko, twórca diety i książki na jej temat – Dieta 8 godzin, pisze, że jest tylko jeden sekret, który musisz poznać. Wystarczy jeść wyłącznie w przedziale czasowym 8 godzin dziennie od godziny 9 do 17, aby chudnąć. Jego zdaniem 16 godzin postu na dobę zapewni organizmowi czas na spalenie i przetworzenie tego, co zjedliśmy.

 

Zinczenko sugeruje aby dietę wprowadzać powoli i na przykład na początek trzy razy w tygodniu. Możesz wtedy brać udział w uroczystych bankietach czy kolacjach bez potrzeby rezygnacji z przyjemności.

 

Dieta nie stawia ogromnych ograniczeń żywieniowych aczkolwiek wybór zdrowego jedzenia pomoże schudnąć. Możesz jeść nawet desery od czasu do czasu, ale Zinczenko jednoznacznie sugeruje by powstrzymać się od słodkich napojów i ograniczyć alkohol do jednego kieliszka dziennie.

 

Dzień zaczynasz szklanką wody i minimum 8 minut musisz ćwiczyć, bo to pobudza twój metabolizm.

 

Czytaj koniecznie Ćwicz najlepiej o poranku

 

Pij dużo wody, jedz chude mięso i duże ilość warzyw.

 

Zaletą diety jest to, że zmniejsza apetyt w czasie jej trwania. Im dalej, tym ochota na jedzenie niższa. Poza tym taki tryb spożywania pokarmów ma przyspieszać metabolizm, zapobiega cukrzycy, chorobom serca – twierdzi twórca diety. I jak zapewnia, jeśli się dostosujesz, schudniesz 4 kilogramy w tygodniu.

 

Łatwo też do niej wrócić nawet jeśli mamy chwilę zapomnienia...

Tagi:

odchudzanie ,  dieta ,  dieta 8 godzin ,  David Zinczenko , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót