Reklama:
Reklama:

Jak chudną celebrytki? Zobacz ich diety:

 

 

Dieta faktor 5

 

Składa się z 5 posiłków dziennie, każdy z 5 składników. Są to między innymi: białko, błonnik, bezcukrowe napoje. Plan diety uzupełniony jest przez 30 godzin ćwiczeń tygodniowo przez 5 dni. Eva Mendes schudła 7 kilogramów.

 

Dieta na syropie klonowym

 

Czyli dieta Beyonce. Prze 10 dni pije się wodę zmieszaną z syropem klonowym, cytryną i pieprzem Cayenne. Odchudza i oczyszcza, ale jest bardzo rygorystyczna.

 

Dieta Detox

 

Ogranicza znacznie ilość produktów. Jesz wyłącznie czerwone mięso, orzechy i pijesz herbatę. Jedzenie żujesz 10 razy przed połknięciem. Stosuje ją Kate Moss.

 

Dieta Hamptons

 

Nie jesz przetworzonej żywności. Jesz surowe owoce, warzywa, orzechy i ryby. Sarah Jessica Parker schudła na niej 7 kilo.

 

Dieta 3 godziny

 

Jesz małe posiłki co trzy godziny, oczywiście bez cukru i bez węglowodanów i tłuszczu. Jessica Biel schudła 4 kilogramy.

 

Dieta makrobiotyczna

 

Szybko odchudza. Oparta jest na spożyciu surowej żywności, błonniku i soi. Madonna schudła na niej 5 kilo.

 

Chcesz i Ty schudnąć? Spawdź diety, które znajdziesz w naszym poradniku na temat odchudzania!

Tagi:

odchudzanie,  diety,  celebryci, 

Loading...

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

  • Komentarz od: ~Paulka   zgłoś nadużycie  

    Diety celebrytek są zbyt restrykcyjne. Lepiej postawić na prawidłowo zbilansowaną dietę, która będzie dostarczała wszystkich niezbędnych molekuł. Ponadto stosować iqacai oraz regularnie trenować. Takie zabiegi bardzo mi pomogły, bo w ciągu miesiąca zrzuciłam około 10 kg.

Powrót
Reklama:

Reklama:
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Menu
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...