Partner: Logo KobietaXL.pl

Czym jest dieta bananowa? To czterodniowy plan odchudzania, który pomaga schudnąć zdrowo. I choć wieść niesie, że banany tuczą, Watanabe podkreśla, że jednocześnie sycą, co pozwala na uniknięcie uczucia głodu.


Przez te cztery dni masz się też nauczyć jednej ważnej rzeczy – nie najadaj się do syta. Masz odejść od stołu gdy jesteś najedzony w 80 procentach. To pozwoli na chudnięcie w kolejnych dniach. Podczas diety oczywiście możesz jeść tylko ściśle określone posiłki. Za chwilę poznasz dozwolone menu. Kolację wolno ci zjeść najpóźniej do godziny 20. Musisz też wcześnie chodzić spać, bo sen odchudza, o czym wiedzą już chyba wszyscy!

 

Japońscy twórcy diety podkreślają, że choć banan posiada dużą ilość węglowodanów, to jego proces trawienia sprawia, że jednak nie tuczy. A daje siłę potrzebną do wytrzymania rygorystycznej diety.

 

Bo możesz jeść wszystko co jest niskotłuszczowe i bez cukru. Polecany jest brązowy ryż i warzywa oraz chude mięso. Nie wolno też spożywać produktów mlecznych, tak więc przez 4 dni nie jesz mleka, masła, sera itp.

 

Oto zasada podstawowa: każdego ranka wypijasz szklankę ciepłej wody. Pomoże ci to pobudzić do pracy metabolizm, usunie toksyny i zmniejszy apetyt. Dopiero potem zaczynasz dzień bananem. Przykładowy jadłospis:

 

Śniadanie: 1 banan plus herbata bez cukru i mleka

 

2 śniadanie: 1 banan

 

Obiad: Zielona sałata i miska brązowego ryżu

 

Podwieczorek: 1 banan

 

Kolacja: Pierś kurczaka z grilla, szpinak.

 

Mięso możesz zastąpić jajkami, zamiast sałaty jeść jarzynową zupę bez tłuszczu.

 

Dieta jest rygorystyczna, więc nie przekraczaj 4 dni!

 

Tagi:

odchudzanie ,  otyłość ,  dieta ,  banan ,  dieta bananowa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz