Reklama:

Bardzo często wydaje nam się, że jemy bardzo mało. Pół kotlecika, dwa kartofelki. Kromeczka bułeczki, nic więcej. Zapominamy jednak o dodatkach, sosach, przekąskach czy nawet owocach i sokach. Tymczasem wszystko to co pochłaniamy za wyjątkiem wody, zawiera kalorie.

Jeśli chcemy schudnąć, musimy utrzymać dietę maksymalnie 1200 kalorii dziennie. Nie jest to wcale takie łatwe. Jeśli nie chcemy przytyć, musimy sprawdzić nasze dzienne zapotrzebowanie na kalorie i zwyczajnie nie jeść więcej.

Chcecie sprawdzić, ile dziś zjadłyście? A ile pownnyście jeść?

Zobaczcie kalkulator kalorii

Tagi:

odchudzanie,  dieta,  kalorie,  kalkulator kalorii, 

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~takauwaga   zgłoś nadużycie  

    W tym kalkulatorze brakuje takiej pozycji jak mięso. Nie wiem, może twórca nie jada mięsa i tego nie uwzględnił, bo takiej pozycji jak np. pierś z kurczaka tam nie znajdziesz.

  • Komentarz od: ~PaulinaCIOSEK, Wwa   zgłoś nadużycie  

    KONKLUZJA FINALNA: Ilość żywności należy bezwzględnie dostosować do trybu życia, czyli zapotrzebowania energetycznego własnego organizmu. Najistotniejszym stabilizatorem wyrównywania braków energii u człowieka jest bez wątpienia tzw. CHLEB TYPU KR-IRL. Wskazana jest także zasadotwórcza cytryna ok. 2,5-4 sztuk / 24h. Sok z cytryny neutralizuje kwasowość soków trawiennych pustego żołądka zmniejszając łaknienie.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...