Partner: Logo KobietaXL.pl

Na rynku jest ich pełno, mają zmniejszyć wagę, zrobić piękną talię, spłaszczyć brzuch. Czasami kosztują majątek, czasami można je zrobić samej, jak odchudzający gorset z gipsu – ale czy warto?

 

1. Gorsety, body, majtki modelujące figurę . Są elastyczne i na pewno ściskając ciało, modelują. Ale efekt jest tylko wtedy, kiedy je nosimy.

 

 

2.Gorsety, pasy z neoprenu, lateksu czy gumy. Obiecują wyszczuplić. Nic z tego. W kontakcie z ciałem powodują podwyższenie jego temperatury i obfite pocenie się. Jedyne co tracimy w tym miejscu, to woda.

 

 

3. Gorsety z gipsu. Długo noszone osłabiają mięśnie – to normalne zjawisko, które obserwuje każdy, kto miał złamaną nogę czy rękę. Mięśnie tracą masę i to jedyny „wyszczuplający” efekt. Ale, jak ktoś chce zaryzykować – niech zobaczy film.

 

 

4. Gorsety ściskane dla uzyskania jak najmniejszej talii – mają na świecie swoje miłośniczki. Możecie zobaczyć je na filmie. Ale te gorsety są bardzo niebezpieczne, bo doprowadzają w konsekwencji do uszkodzeń narządów wewnętrznych, co może skutkować śmiercią.

 

A tu o ryzykantkach, które dla urody zrobią wszystko...

Najmniejsza talia świata

Obsesja na punkcie wyglądu

 

Tagi:

odchudzanie ,  gorsety ,  gorset ,  bielizna wyszczuplająca , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz