Partner: Logo KobietaXL.pl

Jeśli dziś zaczniesz, efekt za kilka miesięcy murowany! To metoda argentyńskiego lekarza, który poleca go ludziom, którzy w żaden sposób nie są w stanie przestać jeść. Liczne badania mówią, że będąc na diecie, trzeba pić dużo wody, aby schudnąć. Mało kto jednak mówi, że pijąc wodę w odpowiedni sposób schudniesz bez diety.

 

woda

 

Ten prosty sposób opracował znany argentyński dietetyk dr Alberto Everardo Cormillot. Lekarz urodził się 31 sierpnia 1938 roku w Buenos Aires w Argentynie.  

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu w Buenos Aires w 1961 roku. Poświęcił się leczeniu otyłych i ich rodzin oraz szkoleniu specjalistów w tej dziedzinie. Stworzył i kieruje instytucjami, takimi jak Klinika Żywienia i Zdrowia, Dieta Club (profesjonalne grupy odchudzające) i Fundación ALCO (grupy samopomocy), działające w dużej części Argentyny i kilku krajach na całym świecie. 

Założył argentyński Instytut Żywności i Żywienia (IAAN) oraz kierunek studiów Instruktora Zdrowia, Żywności i Aktywności Fizycznej na poziomie uniwersyteckim.  

 

Jak tłumaczy dr Cormillot, wypijanie kilku szklanek przed każdym posiłkiem powoduje, że za każdym razem spożywasz od 75 do 90 kalorii mniej. Przy tylko dwóch posiłkach dziennie to minimum 4500 kalorii, czyli około 700- 800 gram tłuszczu miesięcznie

 

Tak więc pamiętaj! Zanim siądziesz do jedzenia wypij minimum 2-3 szklanki wody. Poczekaj kilka minut. A potem zacznij jeść. Zobaczysz, że nie jesteś w stanie zjeść tyle, co zwykle!

Tagi:

odchudzanie ,  dieta ,  dieta wodna ,  woda , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz