Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Niektórzy uważają, że telewizory Full HD przechodzą do historii, że wypierają je modele z wysoką rozdzielczością jak 4K czy 8K. Co by nie mówili – sprzęty te wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem konsumentów, a w sklepach znajdziemy wiele ciekawych modeli z licznymi funkcjami.

 

Telewizor Full HD – idealny do mieszkania

 

Telewizory z technologią 4K i 8K są bardzo duże. Te drugie mają nawet ponad 80 cali. Nie ma co ukrywać – taki model raczej się nie sprawdzi w tradycyjnym, niezbyt dużym mieszkaniu, gdzie nie mamy ogromnego salonu, w którym sprzęt mógłby być ustawiony lub powieszony. Telewizor Full HD ma nieco mniejszą rozdzielczość, aczkolwiek w przypadku średniej wielkości sprzętów – wystarczającą. Jeśli więc nie mamy w domu pomieszczenia na wzór sali kinowej, to ogromny tv nie ma po prostu sensu.

 

Full HD – idealny wybór dla osób, które nie są maniakami telewizyjnymi

 

Eksperci zgodnie przyznają, że jeśli ktoś nie jest telewizyjnym maniakiem, a ze sprzętu korzysta głównie do codziennego oglądania filmów czy programów telewizyjnych, to telewizor Full HD z powodzeniem spełni swoją funkcję i nie ma sensu inwestować w nowocześniejszy sprzęt. Szczególnie że nowości, nowoczesne technologie ukryte w urządzeniach wiążą się często z bardzo wysoką ceną. Przykładowo: za sprzęt 8K należy zapłacić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek i nie każdy widzi taką potrzebę.

 

Telewizor Full HD – warto poznać te modele

 

Jeśli chodzi o dobrej jakości telewizor Full HD, to warto sprawdzić m.in. Smart TV M6372 z zakrzywionym ekranem. Urządzenie daje niesamowite wrażenia podczas oglądania. Szerokie spektrum barw idealnie odwzorowuje poszczególne sceny, a funkcja Auto Depth Enhancer koryguje poziomy kontrastu, nadając obrazowi naturalną głębię. Z kolei Micro Dimming Pro dzieli ekran na strefy i odpowiada za idealnie czystą biel i głęboką czerń. Z kolei zakrzywiony ekran sprawia, że widz ma wrażenie, jakby znalazł się w centrum akcji.

 

Szukając mniejszego sprzętu, można rozważyć telewizor Full HD M5002 marki Samsung. Dzięki Wide Color Enhancer znacznie poprawia się jakość obrazu, a kolory są odzwierciedlone zgodne z intencją twórcy filmu bądź programu. Dodatkowo zawarta w nim technologia Clean View redukuje szumy oraz inne zniekształcenia zapewniając idealny i przejrzysty obraz.

 

materiał zewnętrzny

Tagi:

zakupy ,  telewizor ,  porady domowe , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót