Partner: Logo KobietaXL.pl

Jak wykonać odbitki w stylu polaroida

 

1. Najprostszym i najszybszym sposobem jest oczywiście zakup sprzętu, dzięki któremu będzie można bez problemu osiągnąć ten styl. Jednak zwłaszcza młode osoby, które nie pracują na pełen etat, nie posiadają odpowiedniej ilości pieniędzy do tego zakupu. Z tego względu muszą one wymyślić coś innego.

2. Przerobienie zdjęcia w programie jest następną propozycją. W internecie można znaleźć bardzo dużo poradników, dzięki którym przerobienie zdjęcia jest bardzo proste. Przykładowymi programami są:

Instantizer.com – główna zaleta tego programu to przede wszystkim prostota. Cały proces przerabiania zdjęcia jest bardzo intuicyjny. Jedne, o czym trzeba z pewnością pamiętać to fakt, że zdjęcie pod adresem, który otrzyma się po przeróbce jest aktywne tylko 24 godziny, więc zaleca się pobranie go od razu.

- Photo Notes – program ten posiada dość sporo dodatkowych elementów, dzięki którym całe zdjęcie uzyska jeszcze lepszy efekt. Zdjęcie przerobione w tym programie może zostać wysłane e-mailem lub dodane do galerii internetowej.

- Rollip.com – proces tworzenia zdjęcia w stylu polaroid jest bardzo prosty i przejrzysty. Zawiera on trzy kroki, czyli wybór kolorystki, a także formatu zdjęcia. Następnie należy ustalić ramkę i dekoracje, które chce się umieścić na zdjęciu, a na sam koniec należy wgrać zdjęcia z komputera. Te trzy proste kroki wystarczą, żeby stworzyć piękne zdjęcia. 

Polaroid.net – bardzo prosty program, w którym wystarczy umieścić swoje zdjęcie i dodać kolorystykę. Używają go nawet celebryci, którzy chwalą się tym na swoich social mediach.

3. Wywoływanie zdjęć w stylu polaroid. Zasada działania jest bardzo prosta, ponieważ wszystkie czynności zleca się firmie, która tworzy odbitki. Jest to najszybsza i najprostsza metoda, ponieważ nie wymaga ona praktycznie żadnej wiedzy. Jednak wiąże się ona również z kosztami, które trzeba ponieść za cały ten proces.

 

 Tworzenie zdjęć polaroid

 

Zdjęcia tego typu stają się znowu modne, przez co czasami warto podążać za trendami, ponieważ poznaje się coś nowego. Zakup sprzętu do tworzenia zdjęć typu polaroid jest drogą inwestycją, więc skorzystanie z darmowych programów powinno pomóc młodym osobom w przerabianiu swoich zdjęć. Warto pobrać kilka programów i skorzystać z najrozsądniejszej oferty. Dla niektórych proste intuicyjne programy będą lepsze od tych z wieloma opcjami, a dla innych odwrotnie. Powrót do tego typu zdjęć będzie trwał jeszcze parę ładnych lat, więc warto zacząć stosować je już teraz. Dla osób, które nie mają czasu, przerobić zdjęcie pozostaje opcja numer 3, czyli zlecenie tego komuś innemu.

 

Tagi:

zdjęcia ,  polaroid ,  ciekawostki , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót