Partner: Logo KobietaXL.pl

Miłość dodawała im siły do odważnego stawiania czoła wszystkim wyzwaniom. Nagły nawrót choroby u Bartka był dla wszystkich zaskoczeniem i ogromną tragedią. Od tego momentu para walczyła razem, jednak po kilku miesiącach została rozdzielona przez odejście Bartka.

Mimo że Bartka nie ma już z nami, jego idee i wartości żyją dalej w Fundacji „Znajdź Pomoc”. Cały czas daje również siłę Karolinie do dalszego leczenia. Podczas całego czasu trwania choroby Bartek pisał dziennik z nadzieją na wydanie go w formie książki, która będzie dawać nadzieję innym chorym i ich rodzinom. Wszystkie materiały przekazał Mai, która obiecała, że spełni jego marzenie. Książka pod tytułem „Pomimo burz” ma mieć charakter głęboko motywujący do leczenia, pokazujący wartościowe momenty z niego wynikające. Całość będzie również przepięknie uzupełniona rysunkami Bartka, które tworzył przez większość swojego życia. Nie może w niej zabraknąć również wątku miłosnego – historii Karoliny i Bartka.

 

bartek

 

Więcej informacji o książce znajdziesz na https://pomagam.pl/pomimoburz Możesz tam również weprzeć nas w działaniach i pomóc zebrać fundusze na spełnienie marzenia Bartka. Darowizny można również wpłacać na konto Fundacji w ING Banku Śląskim: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252, tytuł przelewu: Książka Bartka.

Możesz także wesprzeć Karolinę w walce z chorobą. Obecnie jest ona w trakcie chemioterapii oraz leczenia Nexavarem – to lek nierefundowany, a miesięczny koszt leczenia wynosi ok 15 500 zł. Darowizny można wpłacać na konto Fundacji w ING Banku Śląskim: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252, tytuł przelewu: Karolina Ceglarska.

Gorąco zachęcamy również do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji. Wystarczy w deklaracji podatkowej PIT za rok 2017 wpisać nr KRS naszej Fundacji: 0000414091. Dzięki Twojemu wsparciu dotrzemy z jeszcze skuteczniejszą pomocą do kolejnych osób potrzebujących w całej Polsce!

 

Czym jest Fundacja? Znaną nazwą, stroną internetową, liczbą polubień na Facebooku? To wszystko jest ważne, bo często pozwala zrealizować szlachetne cele, ale nie stanowi to Fundacji samej w sobie. W rzeczywistości Fundację tworzą ludzie, których w danym momencie los ze sobą połączył, by razem zrobili coś pięknego. Tak było w przypadku Mai Surowicz, która kilka lat temu poznała Bartka Kühna– chłopaka nietuzinkowego, o artystycznej duszy i wielkiej determinacji do walki z chorobą nowotworową.

Maja poznała od podszewki, jakie są główne trudności osób przewlekle chorych. Będąc świadkiem ich walki z przeciwnościami (kłopotów finansowych, samotności, brak dostępu do rzetelnych informacji) zdecydowała się założyć Fundację „Znajdź Pomoc”, która zapewnia kompleksowe wsparcie Podopiecznym, od pojawienia się problemu do jego rozwiązania.

 

Tagi:

życie ,  pomoc ,  fundacja , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz