Partner: Logo KobietaXL.pl

Drużyna reprezentacji Polski rozgrywa właśnie jedne z najlepszych mistrzostw Europy w swoim wykonaniu. Przy sukcesach, które nasi piłkarze odnoszą, nie zapominają o tych, którzy toczą mecz o życie. Dlatego pomagają

#NaMaxaDlaMaxa to akcja wspierająca walkę 11–miesięcznego podopiecznego Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?” z rzadką wadą genetyczną – zespołem Crouzona. Całkowite wyleczenie chłopca jest możliwe, ale wymaga wielu operacji i leczenia w USA.

Wrzesień – i ani miesiąca dłużej

Max Świerkowski ma zdeformowaną czaszkę, która nie powiększa się wraz z rosnącym mózgiem. Jeśli do września nie zostanie zoperowany, chłopiec najpierw straci wzrok, a potem umrze.

Wada Maxa jest wrodzona, nie została jednak odziedziczona genetycznie. Max ma zdrowego brata bliźniaka Alexa! Pochodzenie choroby nie jest znane, ale najważniejsze jest to, że Maxowi Świerkowskiemu można pomóc – po wielu zabiegach chirurgicznych podopieczny Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?” będzie mógł normalnie żyć. Ale to życie trzeba uratować!

Ile warte jest życie dziecka?

1,5 mln złotych – tylko tyle i aż tyle potrzeba, aby Max mógł żyć jak normalny chłopiec i wychowywać się ze swoim bratem.

Czasu na zebranie potrzebnej kwoty jest coraz mniej, dlatego w akcję włączyli się reprezentanci Polski w piłce nożnej i na zgrupowaniu przed Euro 2016 nagrali filmik:

 

Dołącz do reprezentacji Polski i stwórz razem z nimi filmik z najdłuższą żonglerką świata! Jak to zrobić?

  1. Nagraj filmik, na którym kilkukrotnie żonglując piłką wypowiesz słowa „Na Maxa Dla Maxa”. „Podaj” piłkę dalej.

  2. Stań przed kamerą i nominuj do żonglerki trzech swoich znajomych.

  3. Wstaw film na swój profil na portalu społecznościowym i ustaw post jako publiczny. Dodaj hashtag: #NaMaxaDlaMaxa i pomagaj w uratowaniu życia Maxia!

  4. Jeśli możesz, wpłać symboliczną złotówkę na konto:

ING Bank Śląski

Tytuł przelewu: Na MAXA dla MAXA!

Numer konta: 53 1050 1953 1000 0090 3090 3596

 

Tagi:

życie ,  Max Świerkowski ,  pomoc , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz