Partner: Logo KobietaXL.pl

- Instytut Polski w ostatniej chwili odmówił mu finansowania z powodu braku jednej pieczątki na dokumencie potwierdzającym przyjęcie go na studia - mówi matka Michała, Katarzyna Jóźwik, polonistka z renomowanego II LO w Lublinie. - Polskiej instytucji nie przekonał meil za Stanów, że oni nie używają pieczątek na swoich pismach oficjalnych na papierze firmowym. Absurd tej sytuacji skłonił Michała do poszukiwania innych źródeł finansowania. Liczę na zrozumienie i pomoc. Czasu jest mało, bo do końca marca musi zebrać fundusze. Kwota, którą musi się teraz wykazać to 25 tys. złotych. Potem będzie studiował i zarabiał.

Projekt Michała wspiera Fundacja Teatrikon.

Fundacja Teatrikon wspiera starania Michała Jóźwika, studenta V roku Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi, w zdobywaniu funduszy na opłacenie studiów aktorskich na renomowanej uczelni HB Studio w Nowym Jorku - czytamy na FB fundacji. - Dostał się do niej po zdaniu egzaminów na tryb Hagen Summer Intensive.

Pomimo długotrwałych starań w instytucjach państwowych oraz zagranicznych nie udało mu się pozyskać pieniędzy potrzebnych do opłacenia czesnego oraz utrzymanie się.
Projekt, z którym się do nas zgłosił bardzo nas zainteresował.

Zamierzamy wesprzeć go w realizacji planów i marzeń, poszukując dla niego funduszy. Uważamy, że rozwijanie jego potencjału artystycznego, który w przyszłości może zaowocować wspaniałymi projektami z jego udziałem (spektakle, filmy, słuchowiska) to szczytny i warty uwagi cel.

Wpłaty prosimy kierować na specjalnie wygenerowane konto: 66114010940000247084001003 (mBank)

W razie pytań związanych z przekazywaniem środków prosimy o kontakt: 609323042 lub d.figura@teatrikon.pl Szczegóły na facebooku fundacji

Matka Michała jest tak zdeterminowana, że chciałaby nawet móc pożyczyć od prywtanej osoby pieniądze na kształcenie syna (Michał nie ma zdolności kredytowej), a przynajmniej tę część, której nie uda się uzbierać, ale nie stać jej na bankowy kredyt. To szanowana w Lublinie osoba, jak możecie, pomóżcie!

 

Czy warto pomóc Michałowi? Zobaczcie sami!

DEMO - Michał Jóźwik from Michal Jozwik on Vimeo.

Tagi:

życie ,  Michał Jóźwik ,  aktor ,  pomoc , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót