Partner: Logo KobietaXL.pl

24 latek z Malagi, Carlos Alegre marzy od dziecka o tym, by zostać mechanikiem w MotoGP – najbardziej prestiżowych zawodach motocyklowych na świecie, odpowiedniku samochodowej Formuły 1. Zatrudnił się jako dostawca jedzenia, aby móc zarobić na studia. Na Facebooku pokazał swoje zdjęcie, kiedy uczy się nocą w świetle latarni w przewie między dostawami.

 

To zdjęcie stało się viralem

 

 

Zdjęcie zobaczył znany biznesmen z Alicante i postanowił opłacić chłopakowi ostatni rok studiów w Andaluzyjskiej Szkole Mechanicznej Motocykli.


Biznesmen skontaktował się z Alegre i pojechał do Malagi, aby się z nim spotkać. Chłopak nie chciał przyjąć pieniędzy, ale w końcu zgodził się na opłacenie nauki.

 

La viralidad de su imagen estudiando bajo una farola le ha servido a Carlos Alegre para que le pasen cosas bonitas. Por una vez Internet no resulta tóxico

Opublikowany przez Miguel Ángel González Batista Piątek, 12 marca 2021

 

 

Ale to nie koniec, bo młody człowiek dostał propozycję podjęcia pracy w salonie motocyklowym.

W dodatku Marc Márquez, mistrz Moto GP, po obejrzeniu zdjęć zaprosił go na Grand Prix, gdy sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa ulegnie poprawie.

 

 

Se llama Carlos Alegre, tiene 24 años y vive en Málaga. Tiene muy claro cuáles son sus prioridades en la vida, y una de...

Opublikowany przez La Vanguardia Sobota, 27 lutego 2021

 

 

O Alegre piszą już media na świecie, a zdjęcie stało się viralem. On sam powiedział, że wstawienie go na Facebooka było najlepszą rzeczą, jaka przydarzyła mu się w życiu.

Tagi:

życie ,  szczęście ,  Carlos Alegre , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót