Partner: Logo KobietaXL.pl

To, że cytryna ma właściwości antyrakowe, udowodniono już dawno. Spożywanie cytrusów zapobiega powstawaniu nowotworów, co potwierdzają badania robione w Europie – 15 dkg owoców cytrusowych dziennie zmniejsza ryzyk raka gardła o 58 procent, o 53 procent raka żołądka, raka żołądka o 31 procent a raka jelita grubego o 18 procent.

 

Cytryna ma również właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze, jest skuteczna w usuwaniu robaków, pasożytów, reguluje ciśnienie krwi, a nawet obniża poziom stresu.

 

Jeszcze bardziej pożądane działanie ma mieć koktajl będący połączeniem cytryny z sodą oczyszczoną:

 

Do szklanki ciepłej, ale nie wrzącej wody dodajemy łyżeczkę sody, wyciskamy sok z połówki cytryny, opcjonalnie można dodać łyżeczkę prawdziwego miodu. Najlepiej pić na czczo, a autorzy przepisu podają, że w ciężkich przypadkach, nawet kilka razy dziennie. Z drugiej jednak strony, są doniesienia naukowe, które mówią, że soda raka nie leczy. Pomaga jednak znosić skutki chemioterapii.

 

Ten sam koktajl ale bez miodu, polecany jest jako świetny spalacz tłuszczu. Pijemy go wówczas rano, raz dziennie. Podobno odchudza w bardzo szybkim tempie!

 

Pamietajcie, że wszelkie przepisy które podajemy, stosujecie na własną odpowiedzialność, bo nie mamy możliwości ich sprawdzić, a korzystamy z obcojęzycznych źródeł. Dlatego w razie watpliwości skonsutujcie się zawsze ze swoim lekarzem!

źródło i foto https://www.quantumbalancing.com/lemonbakingsoda.htm

Tagi:

soda oczyszczona ,  zdrowie ,  rak ,  nowotwór ,  odchudzanie ,  dieta ,  cytryna , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót