Reklama:
Reklama:

Od 2009 roku, 32-letnia dziś Shanyna Isom cierpi na tajemniczą chorobę skóry, która powoduje , że paznokcie rosną z mieszków włosowych na całym ciele. Choroba jest tak niewyobrażalnie tajemnicza, że nawet po upływie pięciu lat, lekarze nie mają pojęcia, skąd się wzięła i jak ją leczyć.

Według lekarzy leczących Shanynę w Johns Hopkins Medical Center w Baltimore, jest ona jedyną osobą na świecie cierpiącą na to schorzenie. Wszystko zaczęło się w 2009 roku, kiedy Shanyna - wówczas studentka prawa na Uniwersytecie w Memphis – dostała strasznego ataku astmy.

Na izbie przyjęć szpitala podano jej dużą dawkę sterydów. Niedługo potem wystąpiła reakcja alergiczna na sterydy, a jej skóra zaczęła swędzieć. Mimo, że został przepisany Benadryl i inne leki antyalergiczne, nic jej nie pomagało.

- To było niekontrolowane i nie wiem co to było. Czarne strupy wychodziły ze skóry- mówiła matka Shanyna Kathy Gary. - Wkrótce nogi były czarne.

 

Kobieta wyglądała jak spalona w pożarze, Stan się pogarszał, chodziła o lasce, traciła na wadze.Seria testów, w tym biopsja szpiku kostnego dawały niejednoznaczne odpowiedzi. Lekarz w Memphis powiedział, że Shanyna straciła nadzieję, że kiedykolwiek znajdą lekarstwo. W końcu w 2011 roku kobieta została przyjęta do Johns Hopkins Hospital.Tam przeprowadzono więcej badań i w końcu lekarze zorientowali się, że Shanyna produkowała 12 razy więcej komórek skóry w każdym mieszku włosowym. Zamiast włosów, mieszki włosowe wytwarzały paznokcie. Podejrzewano, że może to być ze względu na niedobór witamin, lub dlatego, że jej skóra nie ma wystarczająco dużo tlenu.

Nowy plan leczenia na Johns Hopkins rzeczywiście pomógł nieco poprawić jej stan. Dzięki intensywnemu leczeniu, udało im się usunąć twarde, kolczaste narośla z pęcherzyków na głowie. "Jej nogi nie są pokryte czarnymi strupami," powiedziała matka, już w roku 2012. "Lepiej wyglądają, a jej twarz wygląda jakby ona miała oparzenia słoneczne." Shanyna jeździła do Baltimore, co najmniej raz w miesiącu na kontrolę.

Niestety, leczenie jest bardzo drogie i Shanyna miała niezapłacone rachunki medyczne wartości 1.000.000 dolarów. Leki, które utrzymują ją przy życiu kosztują 25.000 dolarów miesięcznie. Mimo, że jest ubezpieczona, nie obejmuje to opieki medycznej poza jej zamieszkaniem. A co gorsza, jej matka straciła pracę jako recepcjonistka medyczna, ponieważ musiała dbać o Shanyna w pełnym wymiarze czasu. Oszczędności rodziny już dawno się wyczerpały.

"To jak senny koszmar i próbujesz obudzić się,, ale nie możesz - powiedziała Shanyna . Zależymy od rodziny, musimy zbierać pieniądze.


O
tworzyła Fundację SAI (nazwa pochodzi od jej inicjałów), aby pomóc ludziom, którzy cierpią z powodu tajemniczych chorób. Choć są darowizny, to wszystko kropla w morzu potrzeb.

Jej przyjaciele i rodzina nadal modl
ą się o odzyskiwanie zdrowia przez Shanynę.Wspierają ją wszyscy bliscy.

screen youtube

Tagi:

choroba,  zdrowie, 

Loading...

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

  • Komentarz od: ~seo plugin   zgłoś nadużycie  

    Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin http://www.SeoOptimizedRankings.com/

Powrót
Reklama:

Reklama:
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...
Reklama: