Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

02.02.2020 to data palindromiczna. Palindrom (gr. palindromeo – biec z powrotem) – wyrażenie brzmiące tak samo czytane od lewej do prawej i od prawej do lewej. Przykładem palindromu jest: Kobyła ma mały bok. Współcześnie palindromy pełnią funkcję gry słownej. Prawdopodobnie tak było również i w przeszłości, choć pewne znaleziska sugerują, że palindromy mogły też mieć znaczenie magiczne. Magiczne jest również to, że w tę niedzielę przypada 33 dzień roku, a po niej nastąpią kolejne 333 dni.
Taka data miała ostatni raz miejsce 909 lat temu - 11 listopada 1111 lub 11/11/1111. Ale inne palindromiczne dni czekają nas jeszcze w ty roku - 11 lutego 2020 r. (02-11-20)
22 lutego 2020 r. (02-22-20).

Tak dzień jaj dziś wydarzy się natomiast dopiero 03.03.3030 roku!

Ten dzień jest według numerologów naprawdę magicznym dniem dla wszystkich kobiet. Taka kombinacja liczb występuje raz w tysiącleciu, nie zmarnuje więc okazji, by tego nie wykorzystać.
Nad 2 lutym panuje Jowisz i to jego energia sprawia, że kobiety mogą zdziałać dziś cuda.
 
Przede wszystkim to czas, w którym kobiety mogą uwolnić się od męskiej energii i sprawić, by świat toczył się tak, jak one tego chcą.
Jak to zrobić? Dzisiejszy dzień to dzień marzeń i ich wizualizacji. Pomyśl o tym, co byś chciała osiągnąć, spróbuj sobie to wyobrazić. Wybacz wszelkie krzywdy, których doznałaś, nie idź dalej obciążona wewnętrznym żalem. Oczyść swoją duszę. Pozwól odejść tym, którzy mają iść swoją drogą. Nie tkwij na siłę z związku, który się rozpada.

mantra

Poznaj słowiańską mantrę na wewnętrzne oczyszczenie!

 

To co dziś robisz i o czum myślisz musi pochodzić z twojego serca. Zimne kalkulacje nic nie dadzą.
To dzień w którym absolutnie nie należy zazdrościć nikomu, przeklinać kogokolwiek czy złorzeczyć. Powstrzymajcie się od złych myśli. Skupcie się na tym, co dobre, a wasze życie może zmienić się na lepsze!

Tagi:

dusza,  biała magia,  numerologia,  szczęście, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót