Partner: Logo KobietaXL.pl

Kontakty zaraz po śmierci czy po pogrzebie służą przede wszystkim temu, by bliscy, którzy zostali na Ziemi, wiedzieli, że zmarli są bezpieczni i że nadal są częścią naszego życia. Zmarli przychodzą, aby pocieszyć w żałobie, poprosić o możliwość spokojnego odejścia, przekazać, że tam, po drugiej stronie są szczęśliwi i nie należy się o nich martwić.

Bywa jednak, że zmarli odwiedzają nas dłuższy czas po śmierci. Mogą to być miesiące czy lata. Wówczas chcą przekazać nam ważną informację, lub, co jest bardzo częste, przychodzą, by nas ostrzec. Problem jednak jest w tym, że wiele osób nie umie odczytać znaków, które docierają do nas z zaświatów.

James Van Praagh, amerykański dziennikarz, medium, autor wielu książek o kontaktach z zaświatami, jest przekonany, że zmarli wysyłają do nas sygnały, a każdy z nas urodził się się z pewną dozą nadnaturalnych zdolności do ich odczytywania. Niestety, zdecydowana większość ludzi ani w to nie wierzy, uważając, że to są zwykłe bajki, ani nie jest w stanie takich sygnałów odczytać. W pogoni za dobrami doczesnymi, przestaliśmy się wsłuchiwać w nasz wewnętrzny głos, nie umiemy dostrzegać subtelnych sygnałów na zewnątrz, lekceważymy je, bardzo często również ze strachu.

A znaki płynące od zmarłych są zwykle bardzo subtelne, mogą pojawiać się na wiele sposobów, które łatwo przeoczyć.

 

Oto osiem najczęstszych sygnałów, świadczących o tym, że zmarli szukają z tobą kontaktu:
1. Sny


Sny są jednym z najczęstszych sposobów wykorzystywanych przez zmarłych do komunikacji. Metafizycy są zdania, że podczas snu nasze dusze wychodzą z ciała i wędrują na inne plany astralne, gdzie wykonują rożne zadania. Właśnie tam możliwe jest spotkanie ze zmarłymi. Można z nimi rozmawiać lub tylko ich zobaczyć. Czasami zmarli przekazują wręcz dosłownie lub symbolicznie ważne informacje. W snach zmarły wydaje się żywy i zdrowy, nawet jeśli chorował przed śmiercią.


2. Dziwne zjawiska elektryczne


Metafizycy są zdanie, że jesteśmy energią, która nigdy nie ginie, jedynie się przekształca. Z tego powodu zmarli często wykorzystują sprzęty elektryczne, by objawić swoją obecność.

Mogą to zrobić na kilka sposobów, takich jak miganie świateł, włączanie i wyłączanie telewizora, radia lub innego urządzenia. Mogą nawet zadzwonić do ciebie z nieznanego numeru, a kiedy odbierasz, po drugiej stronie niczego nie słychać. Warto zwracać uwagę na takie sygnały.


3. Wyczuwalna obecność

Poczucie obecności zmarłej ukochanej osoby jest jednym z najważniejszych znaków, że naprawdę jest ona z tobą, odwiedzając cię spoza świata fizycznego.
Możesz poczuć zmianę w powietrzu, poczuć się obserwowanym lub po prostu mieć silne poczucie obecności kogoś, choć jesteś w danym pomieszczeniu sam. Są ludzie, którzy twierdzą, że czuli, jak ukochana osoba leżała obok nich w nocy lub mieli wrażenie, że siedziała obok nich, trzymając ich za rękę lub delikatnie dotykając policzka czy włosów. Takie odwiedziny mają miejsce najczęściej wówczas, gdy bliscy, którzy zostali na Ziemi tkwią w głębokiej żałobie i potrzebują pocieszenia.4. Wyczuwalny zapach

Jeśli twój zmarły ojciec palił, a ty siedzisz na kanapie oglądając film i czujesz dym, mimo że nikt w pobliżu nie pali, to prawdopodobnie znak że ​​twój ojciec jest z tobą. Możesz nagle poczuć ulubione perfumy zmarłej zony czy zapach ciasta pieczonego przez babcię. Wiele osób informuje o tym, że dostrzegają podobne sygnały, uważają je jednak za złudzenie.


5. Nieoczekiwane zachowanie zwierzęcia

Jeśli masz w domu pasa czy kota, możesz zaobserwować czasami dziwne reakcje zwierząt, które zachowują się, jakby w pomieszczeniu była jeszcze jakaś osoba, lub jakby wyczuwały dziwną energię. To również ważny znak.

Zmarli mogą się też pojawić się jako motyl, gołąb, czy ważka. Kiedy tak się dzieje, zwierzę lub owad zwykle robi coś niezwykłego, siada na twojej dłoni, na włosach, próbuje wejść do domu.

Jest to powszechny rodzaj komunikacji duchowej. Jeśli przydarzy ci się coś takiego, zaufaj, że twoja ukochana osoba jest z tobą, dając ci znać, że wszystko w porządku i że nie jesteś sam.6. Przedmioty zmieniające miejsce w domu

To może być przesunięty wazon, obraz, który nagle spada ze ściany, odnalezienie dawno zagubionej rzeczy, która nagle pojawia się na widoku. To również są sygnały od zmarłych, którzy dają znać, że są w pobliżu i czuwają nad tobą.

 

7. Nieoczekiwane myśli

Chociaż twoja ukochana osoba nie może mówić do ciebie, jest w stanie komunikować się z tobą telepatycznie i równie dobrze może przekazać ci wiadomość bezpośrednio.

Zwróć uwagę na myśli, które przychodzą ci do głowy. Czasami są to gotowe odpowiedzi na dręczące cię pytania, czasami jakieś ostrzeżenia. Masz nagle wrażenie, jakby ktoś dosłownie „włożył” ci je do głowy.
Może się też okazać, że rozmawiasz w myślach ze swoją zmarłą matką, babcią lub przyjaciółką. Kiedy zadajesz im pytanie, a następnie otrzymujesz odpowiedź, najprawdopodobniej jest to wiadomość od nich.

 

8. Tekst, który przynosi przesłanie

Twoi bliscy mogą również wykorzystywać inne osoby do dostarczania wiadomości. Możesz podsłuchać fragment czyjejś rozmowy lub ktoś udziela ci wskazówek lub rady, które w rzeczywistości są przesłaniem od twojej ukochanej zmarłej osoby. Czasami nagle usłyszysz piosenkę, której tekst ma stosowne przesłanie i pojawia się ona w odpowiednim dla ciebie czasie. Może być to również fragment książki czy artykułu.
Nie ma rzecz jasna naukowych dowodów, które mogłyby uwiarygodnić przedstawione tezy. Można więc uważać, że są to tylko czcze wymysły. Metafizycy są jednak do nich przekonani, jest też wiele osób, które doświadczyły podobnych spotkań, czasami o nich nie wiedząc, dopiero po czasie orientując się, że mieli kontakt ze zmarłym. Jeśli mieliście podobne doświadczenia, czekamy na wasze listy redakcja@kobietaxl.pl

Tagi:

zmarli ,  smierć ,  reinkarnacja ,  dusza , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót