Partner: Logo KobietaXL.pl

Ten znany uzdrowiciel, bioenergoterapeuta, trener jogi, autor 20 książek na temat filozofii ezoterycznej i poeta w jednej osobie powiedział tak:

Roman Dola

 

„Kiedy napotykam proroctwa współczesnych jasnowidzów albo prognozy astrologów, czuję się nieswojo widząc, że nie zgadzają się one zupełnie z mającymi miejsce wydarzeniami. Szczególnie smucą nietrafione przepowiednie wybitnych astrologów. Wydarzenia na Ukrainie skłoniły mnie do dokonania przeglądu przyszłości naszej planety na najbliższe trzy-cztery dziesięciolecia.

 

Otrzymawszy dosyć zaskakujące wyniki wahałem się, czy powinienem tę przyszłość rozgłaszać. Wiele osób wierzy tylko we własne wyobrażenie o przyszłości. Kiedy jednak moje widzenia zostały potwierdzone przez wydarzenia krymskie, zdecydowałem się na ich upublicznienie. Zdaję sobie sprawę, że przepowiadając ludziom to, czego oni nie chcą, albo do czego nie są gotowi, sprowadzam ogień na siebie i moich bliskich. I chociaż czynię to dopiero teraz, wszystkie moje prognozy pozostają aktualne.” Oto najważniejsze z tych przepowiedni:

UNIA EUROPEJSKA

Początek jej upadku w latach 2017-2021. Będzie okazywać poparcie dla władz Ukrainy Centralnej i Zachodniej do 2017 r. Od 2017 r. będzie zmuszona współpracować z Rosją. Pod koniec 2019 r. Przybałtyka (Litwa, Łotwa, Estonia) znajdzie się pod wpływem Rosji. W 2026 r. Niemcy i Polska przyłączą się do nowej organizacji ekonomicznej pod przywództwem Rosji.

USA

Od końca 2014 r. przestanie odgrywać rolę światowego lidera. Początek upadku amerykańskiego systemu kolonialnego. Dolar poczuje się niepewnie. Kryzys lat 2015-2016 doprowadzi do skupienia się uwagi USA na swoich wewnętrznych problemach. W przyszłości będzie niewielka wojna z Meksykiem. Zakończy się ustępstwami USA. Świat anglojęzyczny stopniowo utraci swój dominujący wpływ. Ograniczy się do Australii, Nowej Zelandii, USA, Wielkiej Brytanii i Kanady.

ROSJA

Od sierpnia 2014 r. osiągnie tendencję wznoszącą i w przyszłości będzie przewodzić konfederacji państw nowego ładu światowego. Nowy polityczny i ekonomiczny Związek powstanie na bazie wzajemnego poszanowania i współpracy wszystkich jego członków. Z czasem obejmie większą część Eurazji, Afrykę, Amerykę Środkową i Południową.

CHINY

Poprą Rosję we wszystkich jej poczynaniach i będą dążyć do zjednoczenia gospodarek. Przewodnictwo na arenie zewnętrznej oddadzą Rosji, zachowując swoją odrębność. Zachowają pozytywny, ale czujny stosunek do Rosji.

JAPONIA

Od 2024 r. będzie się skłaniać ku nowemu ekonomicznemu i politycznemu sojuszowi. W 2026 r. będą w tej sprawie podpisane umowy polityczne.

INDIE

Od 2021 r. szczególnie zbliżą się do Rosji.

ISLAM

Rok 2016: rozpocznie się aktywna współpraca z Rosją Turcji, Iranu, Afganistanu, Turkmenistanu, Azerbejdżanu. W Pakistanie pod koniec lat 20 wystąpią masowe niepokoje i poczucie zagrożenia wojną. W całym świecie islamskim widać będzie wrzenie, ale bez globalnych konfliktów, z wyjątkiem Pakistanu.

POŁUDNIE I WSCHÓD UKRAINY

Z końcem maja 2014 r. przejdzie pod protektorat Rosji. Zaobserwuje się stały wzrost gospodarczy i polityczną stabilizację tych regionów.

CENTRUM UKRAINY

Do 2017 r. pozostanie w związku z Ukrainą Zachodnią i Europą. Będzie to czas problemów i nawiązywanie stosunków z Unią Europejską. Od 2017 r. odejdzie pod protektorat Rosji.

 

ZACHODNIA UKRAINA

Do 2017 r. pozostanie w związku z Ukrainą Centralną. Od tego czasu będzie stanowić samodzielny twór. W 2019 r. zaczną się czystki etniczne i mordercza wojna. Wojna zakończy się w 2020 r., ale stan napięcia będzie się utrzymywał do 2021 r. Solidarność i pomoc Zachodniej Ukrainie okaże jej byłe Południe i Wschód, a szczególnie miasto Charków. Duży wpływ na pokój w tym regionie wywrze nowy przywódca Rosji. W latach 2019-2021 Ukraina Zachodnia i kraje nadbałtyckie znajdą się pod wpływem Rosji.

Nowy przywódca Centralnej Ukrainy będzie znany pod koniec 2014 r. Będzie on wyznawał wartości prozachodnie i przysporzy narodowi więcej biedy niż korzyści. Od 2017 r. będzie zmuszony współpracować z Rosją.

  • 2021 r. – aktywna współpraca gospodarcza krajów skandynawskich z Rosją.
  • 2022 r. – aktywna współpraca gospodarcza Rosji z Ameryką Centralną.
  • 2026 r. – ludzkość przystępuje do Koalicji Kosmicznej.
  • Świat – nie przewiduje się globalnych kataklizmów. Do 2036 r. główne pogodowe anomalia będą występować w rejonie Atlantyku i Ameryki Północnej.
  • Putin W. W. – podczas kryzysu ukraińskiego zachowa spokój i zaufanie społeczne. Do 2019 r. pozostanie przy władzy. Zastąpi go na stanowisku nowy lider posiadający ogromną siłę duchową.
  • Dolar – upadek dolara rozpocznie się pod koniec 2016 r. Jego wartość zacznie systematycznie spadać od końca 2014 r. W 2017 r. nastąpi upadek gospodarki USA i rozpocznie się kolejny ekonomiczny kryzys światowy.
  • Euro – upadek w 2017 r. Nowy kryzys ekonomiczny.
  • Yuan – chińska waluta będzie się wciąż umacniać.
  • Rubel – od 2015 r. będzie następować umacnianie się rubla i przekształcanie go w walutę światową. Na początku światowego kryzysu w 2017 r. początkowo osłabnie, ale szybko odbuduje swoją wartość i nabierze siły.
  • 2036 r – cała społeczność światowa przystąpi do działań na rzecz ekologii naszej planety. Nastąpi zmiana priorytetów i kierunków rozwoju. Demokracje z rynkową gospodarką przejdą do historii. Nowe odkrycia spowodują postęp i rozwój nauki, gospodarki i wartości ogólnoludzkich.

Większość jasnowidzów operuje zwykle bardzo ogólnymi i niejednoznacznymi informacjami, które można w stosownym czasie różnie interpretować. Przepowiednie Romana Dolii, w jeszcze większym stopniu niż słynnej Baby Wangi, są bardzo konkretne, co do czasu i miejsca. Miejmy nadzieję, że ten sławny ezoteryk za kilka lat nie będzie czuł się nieswojo widząc, że „nie zgadzają się one zupełnie z mającymi miejsce wydarzeniami”. Chociaż realizacją niektórych jego przepowiedni chyba nie wszyscy są zainteresowani…

 

https://www.olabloga.eu/przepowiednie-romana-dolii

 

Tagi:

jasnowidz ,  przepowiednie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót