Partner: Logo KobietaXL.pl

Kim jest tajemnicza Bułgarka, która miała mieć niezwykłe moce, a która przepowiedziała dwa wydarzenia, które zmieniły historię świata: atak na Bliźniacze Wieże w USA i tsunami w 2004 roku?

Urodziła się 31 stycznia 1911 r. w Strumicy w Bułgarii. Dano jej na imię Wangelia, co oznacza z greckiego: „przynosząca dobrą wiadomość”. Straciła matkę w wieku trzech lat, ale ojciec ożenił się powtórnie i Wanga zyskała dobrą macochę.

 W wieku 13 lat przytrafił jej się tragiczny wypadek, została porwana przez trąbę powietrzną i na skutek uderzenie o ziemię oraz uraz oczu, straciła wzrok.

 Pochodzenie jej cudownych zdolności nie zostało dotychczas w sposób naukowy wyjaśnione. Jak mogła niewidoma, prosta kobieta przepowiadać tak ważnie wydarzenie, rozmawiać z duchami, podróżować w czasie? Czy jest to prawda? Tego do dziś nie wie nikt. Tymczasem sławna Bułgarka trafnie przewidziała nie tylko klęskę Hitlera w Rosji i rozpad związku Radzieckiego, ale też zatonięcie okrętu podwodnego Kursk, zamach na WTC w Nowym Jorku czy stan wojenny w Polsce.

Wiadomo, że Wanga żyła w pełnej harmonii i zgodzie z przyrodą, czuła się częścią Wszechświata. Dlatego tak wyraźnie przemawiała przez nią natura. Mówiła tak:

 

„Kiedy przede mną stoi człowiek, wokół niego gromadzą się jego zmarli bliscy. Sami zadają mi pytania i chętnie odpowiadają na moje. To, co od usłyszę, przekazuję żywym…”.

Podobno w ciągu 55 lat swojej działalności, przyjęła ponad milion gości, szukających u niej pomocy w bólu, rozpaczy, chorobie. I Wanga nie odmawiała, brała te nieszczęścia do swojego serca.

Ludzie którzy ją znali, mówili że jest przykładem wyjątkowej moralności, nie dbała o dobrobyt, ważnie było dla niej bogactwo duszy. Zmarła w 1996 roku.

Mówi się, że Baba Wanga zobaczyła przepowiednie aż do roku 5079.

W 2020 roku ponownie stała się sławną, ponieważ wielu uważa, że ​​jako jedyna przewidział pandemię koronawirusa.


Co nas czeka w 2021 roku według Baby Wangi?

Pierwsza przepowiednia brzmi następująco: „Wielki naród zostanie zniszczony przez trzęsienia ziemi, burze i fale. Wiele żywych stworzeń zostanie tutaj zniszczonych. Nawet ci, którzy przeżyją, umrą na poważną chorobę ”. Czy to może być więc kolejna pandemia?

Druga prognoza brzmi następująco: „Orbita Ziemi nieznacznie się zmieni, a efekty grawitacyjne gigantycznej planety Jowisz spowodują trzęsienia ziemi i wulkany”.

Baba Wanga wspomina też o Stanach Zjednoczonych i mówi, że przestaną one być wiodącą potęgą świata i zostaną zastąpione przez Rosję, Chiny lub Indie, gdy świat zacznie używać „czerwonych pieniędzy”.

 

źródła https://www.semana.com/mundo/articulo/cuatro-profecias-de-baba-vanga-para-este-2021-el-futuro-podria-ser-peor/202053/

https://presume.pl/

Tagi:

jasnowidz ,  przepowiednie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz