Partner: Logo KobietaXL.pl

Wiele osób zajmujących się numerologią i kabałą uważa, że 1111 mają w sobie magiczną moc. Kiedy widzisz tę liczbę na zegarze, jest dokładnie 11.11 to znak, że przyciąga cię zmiana, nowy horyzont.

 

Dlatego, ich zdaniem,  dzień 11 listopada to czas na wielką duchową zmianę, czas na zbadanie swoich intencji i dotarcie do prawdy o nas.

 

W tym dniu mogą obudzić się w nas nowe pragnienia, możemy dojść do nowych poziomów oświecenia.

 

Dlatego 11.11 słuchaj tych znaków, które mogą do ciebie dotrzeć ze zewnątrz. Miej otwarte oczy i uszy, ale słuchaj też swojego wnętrza - apelują specjaliści od magii.

 

Ta potężna energia działa na wszystkich - twierdzą kabaliści – na kobiety i mężczyzn. Pozwala znaleźć swoją wewnętrzna boginię, odnaleźć na nowo radość i piękno z życia.

 

 11 listopada to dobra okazja, aby zamanifestować obfitość we wszechświecie i zaprosić energię, której chcesz w swoim życiu, aby stać się osobą, którą chcesz być i realizować cele, które chcesz osiągnąć w miłości, w pracy.

 

Musisz w tym dniu jasno zwizualizować to, czego oczekujesz od życia i poprosić o to wszechświat. Możesz stworzyć swoją mapę marzeń, znaleźć odpowiednie dla siebie cytaty.

 

Aby to zrobić oddaj się w tym dniu medytacji. Wyjdź na spacer do parku, do lasu. Popatrz w niebo, wsłuchaj się w szum drzew. Oczyść głowę i daj myślom swobodnie przelatywać.

 

 

Tagi:

szczęście ,  medytacja ,  magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz