Partner: Logo KobietaXL.pl

Tak naprawdę nasz wiek fizyczny nie gra żadnej roli – to czy jesteś starą czy młodą duszą nie ma związku z datą urodzenia. W całej populacji ziemskiej są ludzie na różnych poziomach rozwoju duszy. Wiek duszy zależy wyłącznie od tego, ile razy inkarnowała na Ziemi.

Należy też zrozumieć, że żadna z dusz nie jest „lepsza” od drugiej — każde mają swoje mocne i słabe strony. Żadna nie jest bardziej „przebudzona” ani „świadoma” niż druga — generalnie stare dusze mogą być mądrzejsze i bardziej rozwinięte duchowo, ale jest też wiele starych dusz, które powtarzają te same błędy i nigdy nie wyciągają wniosków z otrzymanych na Ziemi lekcji, podczas gdy są młode dusze, które ewoluują bardzo szybko. Dusze mają swoje ziemskie misje. Młode dusze decydują o kierunku rozwoju świata. Sprawdź, czy jesteś jedną z nich. Oto najważniejsze cechy młodej duszy:

 

Ciągle chcesz czegoś więcej
Młode dusze nie zaspokajają się tym, co już mają. Szukają stale nowych wrażeń, doznań, rzeczy. Ciągle stawiają przed sobą wyzwania i nie spoczywają na laurach. Są ciekawe otaczającego je świata.
Te dusze czują, że w życiu można zdobyć więcej, od tego, czego doświadczają obecnie.


Chcesz zdobywać wiedzę i móc dyskutować z innymi

Młode dusze nie tylko pilnie się stale czegoś uczą, ale mają silną potrzebę wymiany poglądów. Lubią konfrontować swoją wiedzę z innymi, szukać nowych trendów, sprawdzać, czy mają rację. Te dusze są bardzo ciekawe nowych informacji i pomysłów, które do nich docierają, bo dzięki nim precyzują swój cel.


Twoje zainteresowania często się zmieniają

Nowe dusze są tak otwarte, że będą nieustannie eksperymentować i próbować różnych rzeczy. Dziś lubią sporty wodne, jutro spróbują nart. Lubią szukać ciągle nowych pasji, bez trudu porzucają poprzednie.


Jesteś towarzyski, rozmowny, ekstrawertyczny
Starsze dusze są z natury zwykle bardziej powściągliwe, mają skłonność do bycia w samotności. Młode dusze wręcz przeciwnie. Nie wyobrażają sobie życia bez innych ludzi wkoło. Uwielbiają być w grupie, snuć wspólne plany, prowadzą dużo dyskusji, wymieniają poglądy. To pozwala im zobaczyć rzeczy z innej perspektywy i uzyskać lepszy wgląd w pewne sytuacje.


Cieszysz się bardzo dobrym zdrowiem
Nowe dusze cieszą się doskonałym zdrowiem przez całe swoje życie. Rzadko chorują, szybko dochodzą do siebie i nie lubią się skupiać na swoich dolegliwościach. Jest to związane z ich silną energią emocjonalną.


Zawsze jesteś krok do przodu
Jednym z niezawodnych znaków, że jesteś nową duszą, jest to, że potrafisz wyprzedzać innych i przeczuwasz, w którym kierunku warto iść. W ten sposób, kiedy większość musi uczyć się czegoś od nowa, ty już masz ten problem opanowany, co daje ci w życiu przewagę.Dbasz o swój wizerunek i umiesz go kreować
Nowe dusze zrobią wszystko, aby osiągnąć cele, do których dążą. Świadomie budują swoja markę i bardzo dbają o swój wizerunek. Tu nic nie jest przypadkowe. Stąd młode dusze łatwiej osiągają sukces w pracy, nie boją się też jej zmieniać.


Lubisz podróżować lub często przeprowadzasz się
Młode dusze mają przemożną potrzebę poznawania innych kultur i tradycji, uwielbiają podróże. Nie maja problemu z miejscem zamieszkania, wszędzie potrafią się odnaleźć.


Lubisz współzawodnictwo
Młode dusze nie boją się konfrontacji, nie straszne jest dla nich stawanie w szranki z innymi. Są pewne siebie i swoich umiejętności, lubią się sprawdzać, a porażka nie sprawia, że się załamują. Mają jedynie motywację do dalszej nauki.


Lubisz duże miasta

Młode dusze tam migrują, bo duże miasta dają im wiele możliwości. Mogą tam robić karierę zawodową, rozwijać swoje pasje, szukać nowego hobby. Nie dla nich senne prowincjonalne miasteczka, które nie maja perspektyw. Młode dusze lubią szybkie tempo, ruch. To, gdzie mieszkasz, wiele mówi o tobie bardzo wiele. Czy czujesz się w tym miejscu szczęśliwy?

 

Uznajesz tylko związki partnerskie

I nie chodzi o status związku, ale o to, jak on działa. Młode dusze muszą czuć wzajemność, odbiór na tych samych falach, nie dają się wykorzystywać i nie lubią zależności.


Sukces definiujesz jako władzę, sławę i bogactwo
I nie ma w tym niczego złego. To młode dusze były znanymi przywódcami, takimi jak Aleksander Wielki czy Napoleon Bonaparte. Młode dusze chcą rządzić światem, ważne jest jednak to, czy chcą czynić dobro.


Masz tendencję do odrzucania tradycji
Naturą młodej duszy jest łamanie zasad i oczekiwanie od życia więcej. Nie lubisz więc konwenansów, świąt z rodziną, drażni cię wiele norm społecznych. Młode dusze nie znoszą ograniczeń i narzucania im jednego sposobu myślenia.

 

 

Jesteś kreatywny
Nowe dusze są bardzo kreatywne i pomysłowe. Zawsze szukają nowych sposobów pomagania przyjaciołom i rodzinie, dążąc do tego, by wprowadzać pozytywne zmiany w życie innych ludzi. Nowe dusze są również optymistycznie nastawione do życia – widzą możliwości tam, gdzie inni mogą widzieć tylko problemy lub ograniczenia.


Szybko podejmujesz decyzje
W przeciwieństwie do starych dusz, nowe dusze nie przejmują się zbytnio konsekwencjami swoich działań.
Zwykle podejmują decyzje szybko i bez większego zastanowienia się nad długoterminowymi konsekwencjami, ponieważ widzą sprawy w pozytywnym świetle i wiedzą, że wszystko im się ułoży.

 

Jesteś impulsywny

Młode dusze często robią coś, zanim pomyślą. To czasami potrafi wpędzać je w kłopoty.


Lubisz się wyróżniać
Młode dusze mają swój własny styl, nie muszą gonić za modą. Uwielbiają swoją „inność” i bardzo ją pielęgnują.

 

Zarażasz entuzjazmem innych
Entuzjazm nowych dusz jest tak potężny, że są one w stanie zainspirować innych do działania. Ponieważ na głębokim poziomie nowe dusze wiedzą, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, są w stanie pociągnąć za sobą innych ludzi. Właśnie dzięki temu to na młodych duszach spoczywa odpowiedzialność za zmianę oblicza świata.
 

Jeśli więc jesteś młodą duszą, pamiętaj, że przybyłeś tu w ważnym celu. To w dużej mierze od ciebie będzie zależeć przyszłość naszej planety!

Tagi:

reinkarnacja ,  młoda dusza , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót