Partner: Logo KobietaXL.pl

Kim jest tajemnicza Bułgarka, która miała mieć niezwykłe moce, a która przepowiedziała dwa wydarzenia, które zmieniły historię świata: atak na Bliźniacze Wieże w USA i tsunami w 2004 roku?


Urodziła się 31 stycznia 1911 r. w Strumicy w Bułgarii. Dano jej na imię Wangelia, co oznacza z greckiego: „przynosząca dobrą wiadomość”. Straciła matkę w wieku trzech lat, ale ojciec ożenił się powtórnie i Wanga zyskała dobrą macochę.


W wieku 13 lat przytrafił jej się tragiczny wypadek, została porwana przez trąbę powietrzną i na skutek uderzenie o ziemię oraz uraz oczu, straciła wzrok.


Pochodzenie jej cudownych zdolności nie zostało dotychczas w sposób naukowy wyjaśnione. Jak mogła niewidoma, prosta kobieta przepowiadać tak ważnie wydarzenie, rozmawiać z duchami, podróżować w czasie? Czy jest to prawda? Tego do dziś nie wie nikt. Tymczasem sławna Bułgarka trafnie przewidziała nie tylko klęskę Hitlera w Rosji i rozpad związku Radzieckiego, ale też zatonięcie okrętu podwodnego Kursk, zamach na WTC w Nowym Jorku czy stan wojenny w Polsce.


Wiadomo, że Wanga żyła w pełnej harmonii i zgodzie z przyrodą, czuła się częścią Wszechświata. Dlatego tak wyraźnie przemawiała przez nią natura. Mówiła tak:

„Kiedy przede mną stoi człowiek, wokół niego gromadzą się jego zmarli bliscy. Sami zadają mi pytania i chętnie odpowiadają na moje. To, co od usłyszę, przekazuję żywym…”.


Podobno w ciągu 55 lat swojej działalności, przyjęła ponad milion gości, szukających u niej pomocy w bólu, rozpaczy, chorobie. I Wanga nie odmawiała, brała te nieszczęścia do swojego serca.


Ludzie którzy ją znali, mówili że jest przykładem wyjątkowej moralności, nie dbała o dobrobyt, ważnie było dla niej bogactwo duszy. Zmarła w 1996 roku.


Mówi się, że Baba Wanga zobaczyła przepowiednie aż do roku 5079.


W 2020 roku ponownie stała się sławną, ponieważ wielu uważa, że ​​jako jedyna przewidziała pandemię koronawirusa.

Zaskakujące jest to, że w 2022 roku spełniły się jej przepowiednie związane z wojną na Ukrainie, problemami klimatycznymi, które wstrząsną światem: powodziami, burzami i suszą. Główną z przepowiedni, która wręcz stała się viralem, było przewidywanie, że Władimir Putin zostanie „królem świata” po inwazji na kraj w Europie.


Wanga twierdziła, że silne powodzie dotkną w 2022 roku kilka regionów Azji i Australii, co zbiegło się z ekstremalnymi zjawiskami, które występowały na wschodnim wybrzeżu australijskiego terytorium, dotkniętym ulewnymi deszczami i powodziami. Inna prognoza bułgarskiej jasnowidzącej na 2022 r. wiązała się z brakiem deszczu i brakiem wody pitnej w praktyczne całej Europie. I faktycznie, w wielu krajach w lecie oszczędzano wodę, wyschły największe europejskie rzeki, a susza niszczyła plony.


Co więc ma nas czekać według Baby Wangi w 2023 roku?

Słynna Bułgarka miała powiedzieć, że „broń biologiczna będzie testowana na ludziach w środku wojny wielkiego kraju”. A to spowoduje tysiące zgonów. Komentarze oczywiście odnoszą się do wojny na Ukrainie, choć jasnowidzka o tym nie wspominała. Według niej może też dojść do wybuchu w elektrowni atomowej i już trwają spekulacje, iż również może chodzić o elektrownię na Ukrainie, która dozna uszczerbku na skutek działań wojennych Putina.


Według Baby Wangi Ziemia doświadczy w 2023 roku zmiany swojej orbity, co doprowadzi do bardzo wysokich temperatur, podniesienia się poziomu mórz i poziomu promieniowania.

 


Zbliża się też burza słoneczna o skali niespotykanej dotąd na Ziemi, podczas której nastąpią nigdy wcześniej nie spotykane rozbłyski słoneczne, powodując promieniowanie i pola magnetyczne.

 

Miejmy jednak nadzieję, że przepowiednie Baby Wangi tak naprawdę się nie spełnią.

 

Tagi:

Baba Wanga ,  przepowiednie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót