Partner: Logo KobietaXL.pl

Otwarcie się na siebie i wszechświat to coś, co wiele osób bardzo chciałoby zrobić,  jednak nie wiedz jednak jak, albo zwyczajnie ograniczają je rożne lęki. Tymczasem tylko takie działanie umożliwia nam osiąganie sukcesów w realnym świecie, przede wszystkim jednak uwalnia, od nierealistycznych lub zupełnie „nie naszych” celów, które narzucane są przez otoczenie. Szczęścia nie odnajduje się wyłącznie w statusie materialnym czy spektakularnej karierze. Można je czerpać ze zwykłego życia, pod warunkiem jednak, że się to potrafi. Jak więc otworzyć się na to, co jest zgodne z naszymi pragnieniami??

 

 

1. POZNAJ SIEBIE I TO, CZEGO NAPRAWDĘ CHCESZ.

 Jeśli chcesz mieć możliwość pełni życia, musisz najpierw dowiedzieć się, czego ty sam chcesz. Czy są to twoje wybory, czy narzucane przez innych?

 Poświęć trochę czasu, aby naprawdę poznać siebie i swoje potrzeby.

 

 2. ZIDENTYFIKUJ WSZELKIE BLOKADY ENERGII, KTÓRE MOŻESZ MIEĆ.

Często blokują nas stare rzeczy, zaszłości, z którymi żyjemy. Pamiętaj, wybaczenie to klucz do sukcesu. Jeśli będziesz żyć przeszłością, nigdy nie pójdziesz do przodu.

 

 3. BĄDŹ WDZIĘCZNY.

Wszechświat może jeszcze nie dał Ci tego, czego byś chciał, ale nadal masz wszystko, czego potrzebujesz, aby to osiągnąć. Okazuj za to wdzięczność każdego dnia. Zamiast narzekać i złorzeczyć, zacznij się cieszyć z małych rzeczy.

 

4. ZAMIEŃ NEGATYWNE MYŚLI NA POZYTYWNE.

Jeśli chcesz się naprawdę otworzyć, musisz usunąć negatywne myśli. Dostajemy to, o czym myślimy i choć możesz w to nie wierzyć, uwierz, że właśnie tak jest!

Jeśli męczą cię niezałatwione sprawy, uporaj się z nimi jak najszybciej

 

5. PAMIĘTAJ, ŻE ZYSKUJESZ TO, CO DAJESZ.

Dostajesz tylko to, co dajesz. Jeśli odmówisz wniesienia czegokolwiek do wspólnego stołu, nigdy przy nim nie zasiądziesz, a Wszechświat niczego ci nie zaoferuje.

 

6. USUŃ NEGATYWNYCH LUDZI ZE SWOJEGO ŻYCIA.

Zerwij wszelkie negatywne kontakty i więzi. One ciągną cię do dołu. Nie trzymaj się kurczowo ludzi, którzy cię ranią, albo o ciebie nie dbają. Dbaj też o relacje z tymi, którzy wysyłają ci pozytywną energię.

 

7. UWIERZ W SIEBIE I W MOC WSZECHŚWIATA.

Jeśli chcesz coś otrzymać, uwierz w to, że jesteś tego warty. Zaufaj, że możesz to dostać, że zwyczajnie masz do tego prawo. Bardzo często nie dostajemy czegoś, bo w głębi duszy uważamy, że się nam to nie należy.

 

8.BĄDŹ CIERPLIWY.

Pamiętaj, że aby dostać to, czego się pragnie, często potrzeba czasu. Ucz się sztuki cierpliwości, pogodnego czekania bez narzekania i malkontenctwa. Najlepsze rzeczy przychodzą do nas niespodziewanie, często w najtrudniejszych momentach.

Tagi:

szczęście ,  zadowolenie ,  równowaga , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót