Partner: Logo KobietaXL.pl

Numerolożka Julieta Rutenberg wyjaśnia, że to otwarcie dotyczy naszych serc, a liczba 2 to częstotliwość, która manifestuje emocje, empatię, emocjonalną formę, którą nadajemy naszym doświadczeniom życiowym. To czas, w którym powinniśmy się zwrócić do naszego prawdziwego „ja”, często ukrytego pod maskami, które nakładamy.

Jako że liczba 2 manifestuje dwoistość, nieświadomość, kobiecość i męskość, ale też przede wszystkim strach, portal ten oferuje możliwość emocjonalnego i bardzo świadomego przekształcenia naszego „bycia” tu na ziemi. Dziś możemy nadać siłę naszym uczuciom, nie obawiając się rezultatów.


Liczba 22 to częstotliwość główna. Pokazuje nam możliwość uczenia się na naszych emocjonalnych błędach z przeszłości. Dziś można pożegnać się ze swoim strachem i ograniczeniami, dokonać ważnego kroku w rozwoju duchowy,

Ta specyficzna data (22022022) jest lustrzanym zapisem naszej emocjonalnej matrycy, dzięki czemu możemy dokonać ważnych zmian. Według obliczeń numerologów:

2+2+0+2+2+0+2+2=12

1+2=3

Liczba 3  wzywa do głębokiego spojrzenia w swoje serce. Jest więc możliwość, aby otworzyć drogę do wyrażania siebie, jasnej komunikacji naszego „ja jestem”.

Julieta Rutenberg proponuje, abyśmy dziś  stanęli przed lustrem, spojrzeli na siebie przez kilka chwil, zajrzeli w swoje serca i pożegnali się ze starym „ja”, aby powitać nowe „ja”, które właśnie dziś może nadejść.

Tagi:

numerologia ,  zmiana ,  portal ,  biała magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót