Partner: Logo KobietaXL.pl

Tymczasem liczby mają w tajemny sposób na nas oddziaływać, co przekłada się na konkretne cechy charakteru. Każdej literze alfabetu przypisuje się konkretną wartość liczbową, która wiąże się z odpowiednimi kosmicznymi wibracjami.

Według numerologów nic nie dzieje się przypadkowo, ani to, że ktoś urodził się w jakimś kraju, ani, że posiada takie, a nie inne imiona i nazwiska, datę urodzenia itp. odpowiadający nam numer definiuje w dużej mierze jakość naszego życia.

Podstawową procedurą numerologii jest sumowanie cyfr danej liczby.

 

Aby wiedzieć, co przyniesie dany rok - sumuje się cyfry daty urodzenia, aż do uzyskania jednej cyfry, będącej "numerem z urodzenia" danej osoby: - np. osoba urodzona 21-08-1979 r.: 2+1 + 8 + 1+9+7+9 = 37 ⇒ 3+7 = 10 ⇒ 1+0 = 1 (taka osoba jest numerologiczną jedynką),

 

- następnie sumuje się cyfry zawarte w danym roku - np. 2021 = 2+0+2+1 = 5. Zatem rok 2021 dla numerologicznej jedynki ma wibrację: 1 + 5 (wibracja daty urodzenia plus wibracja roku) = 6.

 

A oto numerologiczny horoskop na 2021 rok:

 

Prognozy dla numeru 1

Numerologia przewiduje, że będzie to rok sukcesów, planów i nowych początków. Możliwości transformacji będzie wiele, ponieważ w 2021 roku będziesz żyć innym cyklem. Pamiętaj, że nadeszła Era Wodnika, a wraz z nią, czas ogromnych zmian.

 

Prognozy dla numeru 2

Energie 5 popychają numer 2 do tworzenia nowych relacji w sferze zawodowej i osobistej. To dobry rok, aby wreszcie zacząć zarabiać. Nie daj się tylko zwieść numerowi 3.

 

Prognozy dla numeru 3

2021 będzie rokiem odpoczynku i zabawy. Będziesz mógł zaplanować kolejne wycieczki i wyjeżdżać, o ile pandemia na to pozwoli. To będzie pozytywny rok pod względem zdrowotnym. Uważaj jednak na swoje finanse, te możesz w końcu znacznie przekroczyć.

 

Prognozy dla numeru 4

Będziesz mógł osiągać cele osobiste i finansowe, ponieważ odnajdziesz harmonię między rodziną a pracą. Planując swoją przyszłość, musisz wyeliminować wszystko, co ci nie służy lub co przeszkadza ci iść do przodu. Poszukaj takich osób wśród dalszej rodziny i uważaj na nie.

 

Prognozy dla numeru 5

To rok wszystkich 5, więc jest to dobry czas, aby poszukać radykalnej zmiany w życiu osobistym i zawodowym. Energie są na twoją korzyść. Czy jednak potrafisz z nich właściwie skorzystać?

 

Prognozy dla numeru 6

Energia zmiany poprowadzi cię do ponownej oceny twoich relacji w celu ich wzmocnienia lub porzucenia. Miłość jest głównym tematem szóstki, jeśli masz partnera, będzie to idealny rok na zacieśnienie więzi, a jeśli jesteś singlem, aby znajdziesz druga połówkę.

 

Prognozy dla numeru 7

Jest to okres, w którym rozwinie się twoja mistyczna i duchowa strona. Masz szansę na odkrycie w sobie parapsychologicznych zdolności. Jeśli jednak nie wierzysz w takie rzeczy, nie poczujesz tej magii.

 

Prognozy dla numeru 8

Drogi dobrobytu otworzą się dla wszystkich ósemek, aby mogły znaleźć bogactwo. Nie chodzi jednak o pieniądze. Poznasz smak znacznie ważniejszych rzeczy w życiu. To czas weryfikacji twoich priorytetów.

 

Prognozy dla numeru 9

Musisz zwrócić uwagę na teraźniejszość, aby zbudować fundamenty przyszłości, ponieważ wszystko, co robisz dzisiaj, wpłynie na jutro. Pamiętaj o prawie karmy, nawet małe rzeczy mogą mieć wielkie znaczenie.

Tagi:

horoskop ,  numerologia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót