Partner: Logo KobietaXL.pl

Przekaz, który niosą stare dusze jest dla nas bardzo istotny – starają się nam pokazać rzeczy, które są bardzo ważne - szerzą świadomość duchową, ekologiczną, postępową, dostarczając ludziom potrzebnych w ich duchowym rozwoju informacji. Starają się ludzi na wiele rzeczy uczulić. Stare dusze mają nas przekonać, że należymy wszyscy do jednej, duchowej Świetlistej Rodziny.

Oto pięć rzeczy, których stare dusze nigdy nie boją się zrobić, czego większość ludzi nie rozumie:

1. Nigdy nie boją się iść pod prąd

 

Jeśli coś im się nie podoba, to po prostu tego nie lubią i nie boją się o tym głośno mówić. Nie gonią za modą, za gadżetami. Trendy nie określają, kim są ani kim są inni w ich życiu.

 

2. Nigdy nie boją się odpuścić

 

Kiedy tego potrzebują, odpuszczają. Wiedzą, że trzymanie się rzeczy, które nie służą celowi, jest niepotrzebne i przynosi więcej zła niż pożytku. Potrafią naprawdę oceniać, co jest warte, by przy tym zostać, uczą się na swoich błędach.

 

3. Nigdy nie boją się iść dalej

 

Choć nie zawsze są na wszystko przygotowane, kiedy nadchodzi czas, że trzeba zrobić krok do przodu, one podejmą ryzyko. Nie wiedzą, co przyniesie przyszłość, ale i tak to zaakceptują. Wiedzą, że w życiu musimy stawić czoła rzeczom, które stają na naszej drodze.

 

4. Nigdy nie boją się odciąć toksycznych przyjaciół i rodziny

 

Podczas gdy z reguły ludzie są często rozdarci, stara dusza zawsze robi to, co dla niej najlepsze. Chociaż trudno jest rozstać się z kimś, kto był w twoim życiu przez długi czas, czasami jest to konieczne. Stare dusze wiedzą, że nawet niektórzy najbliżsi ludzie mogą wyrządzić krzywdę, a jedynym wyjściem jest uwolnienie się od nich, co też czynią.

 

5. Nigdy nie boją się być sobą

 

Stare dusze nie muszą się dopasowywać do kogokolwiek, aby być szczęśliwymi. To jedni z najbardziej autentycznych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkasz.

 

Michael Newton, badacz życia po życiu, w książkach „Journey of Souls: Case Studies of Life Between Lives - Journey of Souls: Life Between Lives Studies” czy „Destiny of Souls” pisze zarówno o wędrówce dusz, oraz o tym, że dusze występuja na kilku poziomach, od niemowlęcej po starą, która jest już na najwyższym.

 

Newton twierdzi, że stara dusza wie, że jest częścią wszystkiego. Charakteryzuje się brakiem przywiązań, dzieli z innymi mądrą radą, duchową świadomością.

 

Badacze życia po życiu wskazują też na to, że stare dusze zachowują się też inaczej niż inni ludzie, miewają też dziwne odczucia, które są nieznane większości. I właśnie przez to, stare dusze czują się często bardzo samotne i niezrozumiane przez innych. Mają jednak dary, którymi tylko one są obdarzone, a dzięki temu wiedzą, widzą i czują znacznie więcej.

 

1. Prekognicja
Jest to umiejętność patrzenia w przyszłość, przeczuwania nadchodzących wydarzeń. Stare dusze podświadomie wyczuwają zdarzenia, które nadejdą, a w szczególności to, czy będą dobre czy złe.

2. Intuicja
Stare dusze kierują się swoją intuicją, nie zaś wyłącznie tym, co widzą. Głos wewnętrzny jest dla nich ważniejszy niż to, co mówi rozum.

3. Jasnowidzenie
Jasnowidzenie to dar przepowiadanie przyszłości na podstawie obrazów wysyłanych przez podświadomość.


5. Telepatia
Telepatia to kolejna zdolność parapsychologiczna, to zdolność komunikowania się wyłącznie za pomocą własnego umysłu. Ten dar obejmuje zarówno zdolność do telepatycznego wysyłania wiadomości do innych, jak i zdolność odbierania i słuchania wiadomości telepatycznych.6 Czytanie aury
Stare dusze często widzą aurę napotykanych ludzi.

 

7. Empatia
Empaci to bardzo wrażliwi ludzie, dostosowani do uczuć i emocji ludzi wokół nich. Nie tylko rozpoznają emocje otaczających ich ludzi, tak naprawdę czują to, co czują inni.

8. Wróżbiarstwo
Stare dusze często odczytują przyszłość poprzez znaki i rytuały. Obejmuje to możliwość korzystania z różnych narzędzi, takich jak karty czy chiromancja.

 

 

Tagi:

reinkarnacja ,  stara dusza , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót