Partner: Logo KobietaXL.pl

I choć ezoterycy nie negują wpływu naszych doświadczeń, z którymi wstępujemy w związek, podkreślają, że sprawa nie jest tak prosta, jakby się wydawało. Wiele osób niesie swoją karmę miłosną ze swoich przeszłych wcieleń i to ona uniemożliwia im zdrową miłość w obecnym wcieleniu.

Czy można się od niej uwolnić? Czy też z pokorą należy swój los znosić? - to częste pytania ludzi tkwiących w toksycznych związkach, które sprawiają im wiele bólu i cierpienia. Są to pytania od ludzi, którzy mają za sobą kilka związków, każdy z nich tak samo toksyczny i bolesny.

Carla Manterola Acle, argentyńska astrolożka i terapeutka podkreśla, że przeszłe życia mogą definiować obecne doświadczenia.

Bo karma jako taka to nic innego jak prawo przyczyny i skutku, jeśli postąpiłeś źle, poniesiesz określone konsekwencje, a one mogą pojawić się w tym samym życiu lub przenieść do innej inkarnacji. Bywa, że są karmy, które idą przez kilka rożnych wcieleń i dopóki nie zostaną zidentyfikowane, nie można dokonać ostatecznego cięcia.


Warto też wiedzieć, że karma nie jest karą, że sytuacje, w których żyjesz, są to doświadczenia, w których twoja dusza może ewoluować. Mówiąc konkretnie, jeśli w jednym życiu byłeś tym, który zdradzał, to będzie twoja kolej, aby zostać zdradzonym, aby tego doświadczyć i uczyć się z tego doświadczenia wyłącznie w celu rozwoju.

Bardzo często też jesteś w związku, który się nie udaje, są konflikty, dramaty, ale nawet pomimo świadomości, że nie jest to zdrowy związek, trudno ci się od niego uwolnić i czujesz, że jest coś, co łączy cię z drugą osobą. Carla Manterola Acle uważa, że w tym przypadku para doświadcza związku karmicznego, którego nie będą w stanie porzucić, dopóki przynajmniej jedna z zaangażowanych osób nie zdoła przeżyć swojej nauki z tą osobą. W takim przypadku zawsze wskazane jest przeprowadzenie terapii regresji z poprzedniego życia, o ile osoba jest stabilna emocjonalnie, aby móc odbyć tę podróż do przeszłości . Dzięki temu może udać się do źródła problemu, aby go uzdrowić, a kiedy nastąpi uzdrowienie, wtedy przetnie więzy energetyczne i naprawdę otworzy się na życie w zdrowym związku.

Karma miłosna może wpływać na wszelkie relacje, również te pomiędzy rodzicami i dziećmi. Zdarzają się szczególne przypadki karmy rodzinnej, kiedy wzorce powtarzają się w każdym pokoleniu i tę karmę warto uciąć, aby nie wpływała dalej na dzieci i wnuki. Inne opcje uwolnienia karmy Jak już wspomniałem, opcja regresji z poprzedniego życia może być bardzo jasną opcją zrozumienia tego, co musimy uleczyć.

Warto więc skorzystać z usług terapeuty, aby najpierw zdiagnozować problem. Nawet jeśli nie wierzysz w karmę i możliwość jej wędrówki przez kolejne pokolenia, właściwa diagnoza może pomóc w oczyszczeniu energii.

Doskonałym wyborem jest medytacja – to droga do otwarcia twojej świadomości i możesz nawet poprosić swoich aniołów, przewodników duchowych i nauczycieli, aby pomogli ci znaleźć odpowiedzi i oczyścić swoją karmę. Nie zapominaj jednak, że prośba musi pochodzić z miłości, przebaczenia, wdzięczności oraz przekonania, że ​​nie potrzebujesz już tego doświadczenia i że jesteś już przygotowany do zrozumienia i zaakceptowania nauki, która z niego płynęła.

Tagi:

reinkarnacja ,  karma ,  miłość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót