Reklama:
Podobne artykuły:

Zygmunt Freud uważał,że zęby są istotną częścią naszego ciała. Strach przed ich utratą czy sny na ten temat uznawał za pierwotny lęk przed kastracją.

 

Ezoterycy też nadają zębom szczególne znaczenie, sny z nimi związane mają być w swojej wymowie jednymi z najgorszych. Aczkolwiek różne są ich znaczenia, ze względu na sytuację.

 

Brak zębów we śnie ma wskazywać na bezsilność. Oznacza to, że człowiek czuje się przytłoczony, nie czuje satysfakcji z życia. Brak zębów we śnie oznacza niemożność „konsumpcji” w znaczeniu psychicznym. Nie ma radości, nie można spożywać owoców swojego wysiłku.

 

Utrata górnego zęba ma zwiastować nieszczęście – może umrze ktoś ważny, bardzo bliski. Gdy górny ząb wypada ci na ziemię, to znak, że odejdzie ukochana osoba.

 

Jeśli poprosisz we śnie kogoś,by usunął ci górnego zęba, to znak, że związek,w którym jesteś ma się ku końcowi.

 

Mycie zębów z kolei oznacza przezwyciężenie trudności, ale ostrzega przed różnymi spiskami z twoimi wrogami.

 

Są to oczywiście interpretacje snów zrobione przez osoby, które wierzą w magiczne ich znaczenie i nie należy w żadnym razie traktować ich jako jakiś pewnik. Niemniej jednak wiele znanych mi osób twierdzi, że przed śmiercią kogoś bliskiego, śniły im się właśnie zęby...

Tagi:

marzenia senne,  biała magia,  sen z zębami,  zęby, 

Zostaw komentarz:


    Brak komentarzy
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...