Reklama:
blocker

Każdy sen powstaje przecież w naszej głowie i nie bierze się znikąd. Jeśli pojawiają się w nim martwi, którzy ożywają, albo żywi, którzy umierają, to znaczy, że nasza podświadomość ma dla nas ważne informacje. Nie lekceważmy ich – czytaj Wejdź swój sen.

 

Co więc oznaczają martwi w naszych snach? Odpowiedzi szukałam na kabalistycznych stronach, które zajmują się profesjonalnym tłumaczeniem naszych nocnych wypraw w nieznane rejony mózgu.

 

Wiadomo, że śmierć jako taka jest zawsze przygnębiająca jeśli dotyczy kogoś bliskiego. Wiadomo też, że pojawienie się zmarłej osoby w naszym śnie jest dużym przeżyciem. Jeszcze większym potrafi być śmierć we śnie osoby, która jeszcze żyje. Po co nam takie sny? Co oznaczają?

 

 

Najczęściej sny o zmarłych są dla nas ostrzeżeniem, czasami dostajemy zalecenia, aby przeanalizować sytuację, w której się znajdujemy.

 

Jeśli śni nam się zmarły, który w naszym śnie żyje, powinniśmy posłuchać tego, co ma nam do powiedzenia. Może ostrzega nas przed czymś, a może chce wyjaśnić sprawy, które nie zostały wyjaśnione jeszcze za jego życia? Ważne jest odczucie z jakim się budzimy. Czy sen był dobry? Zmarły nie budził negatywnych odczuć? Czy wręcz przeciwnie, miał żal, pretensje? Były z nim konfliktowe sytuacje? To może oznaczać, że nie zdążyliśmy zanim odszedł wyjaśnić rożnych spraw i one teraz do nas wracają.

 

Jeśli śni nam się, że żyjąca osoba umiera, oznacza to, że jesteśmy w sytuacji zagrożenia, że musimy mieć oczy szeroko otwarte, bo stoimy przed katastrofą – uczuciowa, finansową, itp. Jest to ostrzeżenie, że musimy zachować ostrożność, aby nie dopuścić do nieszczęścia.

 

Jeśli we śnie umiera któreś z żyjących jeszcze rodziców to wyjątkowo zły dla nas znak.

Jeśli we śnie rodzice są umierający, to znak, że musisz zacząć spędzać z nimi więcej czasu, bo może być za późno.

Jeśli zmarły rodzic pojawia się w naszym śnie jako żywy to dobry omen. Oznaka, że będzie coś radosnego, czekają nas dobre wieści.

 

Jeśli śnią ci się martwe nieznane osoby to oznacza, że są wokół ciebie fałszywi ludzie i idziesz złą drogą. Że ulegasz złym wpływom, musisz uważać na pieniądze.

 

Jeśli śni ci się ktoś bliski, kto niedawno umarł może to też oznaczać, że jeszcze nie przeżyłaś żałoby i dopiero uczysz się żyć bez tej osoby.

 

Co o snach ze zmarłymi mówią żydowscy kabaliści – czytaj Śnią ci się zmarli?

 

 żródło http://www.tusignificadodelossuenos.com/que-significa-sonar-con-muertos/

Tagi:

marzenia senne,  sen,  zmarli,  noc,  jak czytać sny,  kabała,  Żydzi, 

Loading...
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:


 • Komentarz od: ~BB   zgłoś nadużycie  

  Pamiętam że w moim dzisiejszym śnie, śniła mi się zmarła ciocia, o dziwo w śnie żyła ale jej nie widziałem, tylko moja mama mówiła że żyje i (nie wiem nawet z jakiego powodu) jest w naszym domu. Ta informacja jest tym bardziej dziwna że ciocia nadal jest chora (ale w przeciwieństwie do rzeczywistości jest coraz lepiej). Pamiętam jeszcze, że mimo iż ciocia żyje to ponoć nic nie pamięta, n i c.

 • Komentarz od: ~GRZ   zgłoś nadużycie  

  Witam, chciałbym Wam opowiedzieć mój niedługi aczkolwiek początkowo śmieszny, a następnie trochę straszny, dziwny sen, w którym udział brały razem ze mną trzy osoby w tym zmarły (dla mnie nieznany). Dodam, że od trzech dni jestem w Polsce na kilka dni by załatwić sprawy. Sen rozpoczął się od tego, że byłem z moim znajomym na cmentarzu z dala od grobu przy którym on był. Podobno gdy mnie tam nie było w pobliżu przy grobie pojawiała się dziewczyna która mu robiła dobrze, ja stałem w oddali i patrzyłem, (ten mój znajomy to kolega z dawnych lat z którym uczęszczałem ze 20 lat temu do przedszkola i jako rówieśnicy uczyliśmy się w jednej szkole, bez dalszej znajomości, tylko na cześć.). Przejdźmy do snu. Gdy ona mu robiła tam dobrze on był z tego zadowolony, natomiast gdy jak podszedłem, nagle został tylko on i nic do mnie nie mówił, ja prosiłem go kilka razy żebyśmy już sobie poszli i wtedy pojawiała się ona, leżąca na ziemi, nie wiedziałem kim jest, po prostu nagle szybko wstała i łapiąc mnie sztywną silną ręką rzuciła mnie w głab cmentarza celując na płot (chcąc zabić), gdy po upadku znowu tam poszedłem sytuacja była identyczna i po drugim upadku się obudziłem. Czy może mi ktoś przybliżyć znaczenie tego snu? Pozdrawiam

 • Komentarz od: ~wiola   zgłoś nadużycie  

  snila mi sie zmarla mama ze zmarlym bratem w domu w ktorym ja tez chcialam zamieszkac byli zadowoleni

Rozwiń wszystkie komentarze
 • Komentarz od: ~Klaudia   zgłoś nadużycie  

  Śnił mi się sąsiad moich dziadków który zmarł kilka lat temu(powiesił się) lecz we śnie też umarł miał wypadek na motorze i miał popalone ciało lecz gdy wróciłam do domu dziadków słyszałam jak za mną idzie więc szybko zamknęłam drzwi do domu. Dziadek mu otworzył ja oburzona co on robi a dziadek mi mówi że będzie u nas pracował i po chwili już ten żywy trup był w smokingu nadal spalona zweglona twarzą stał w pokoju zapytałam kim jesteś wypowiedział jakieś imię na K którego nie pamietam. Po południu dowiedziałam się że mój dziadek który we śnie otworzył mi drzwi nie żyje...

 • Komentarz od: ~Edyta   zgłoszono nadużycie  

  Śniło mi się że ciocia która zmarła zaprasza mnie do siebie do domu była młoda i wesoła w tym śnie też nie miała kluczy drzwi były otwarte. Co to ma znaczyć za sen?

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...