Partner: Logo KobietaXL.pl

Przekaz, który niosą stare dusze jest dla nas bardzo istotny – starają się nam pokazać rzeczy, które są bardzo ważne - szerzą świadomość duchową, ekologiczną, postępową, dostarczając ludziom potrzebnych w ich duchowym rozwoju informacji. Starają się ludzi na wiele rzeczy uczulić. Stare dusze mają nas przekonać, że należymy wszyscy do jednej, duchowej Świetlistej Rodziny.

 

Michael Newton, badacz życia po życiu, w książkach „Journey of Souls: Case Studies of Life Between Lives - Journey of Souls: Life Between Lives Studies” czy „Destiny of Souls” pisze zarówno o wędrówce dusz, oraz o tym, że dusze występuja na kilku poziomach, od niemowlęcej po starą, która jest już na najwyższym.

 

Newton twierdzi, że stara dusza wie, że jest częścią wszystkiego. Charakteryzuje się brakiem przywiązań, dzieli z innymi mądrą radą, duchową świadomością.

 

Badacze życia po życiu wskazują też na to, że stare dusze zachowują się też inaczej niż inni ludzie, miewają też dziwne odczucia, które są nieznane większości. I właśnie przez to, stare dusze czują się często bardzo samotne i niezrozumiane przez innych. Mają jednak dary, którymi tylko one są obdarzone, a dzięki temu wiedzą, widzą i czują znacznie więcej.

1. Prekognicja
Jest to umiejętność patrzenia w przyszłość, przeczuwania nadchodzących wydarzeń. Stare dusze podświadomie wyczuwają zdarzenia, które nadejdą, a w szczególności to, czy będą dobre czy złe.

2. Intuicja
Stare dusze kierują się swoją intuicją, nie zaś wyłącznie tym, co widzą. Głos wewnętrzny jest dla nich ważniejszy niż to, co mówi rozum.

3. Jasnowidzenie
Jasnowidzenie to dar przepowiadanie przyszłości na podstawie obrazów wysyłanych przez podświadomość.


5. Telepatia
Telepatia to kolejna zdolność parapsychologiczna, to zdolność komunikowania się wyłącznie za pomocą własnego umysłu. Ten dar obejmuje zarówno zdolność do telepatycznego wysyłania wiadomości do innych, jak i zdolność odbierania i słuchania wiadomości telepatycznych.

6 Czytanie aury
Stare dusze często widzą aurę napotykanych ludzi.

7. Empatia
Empaci to bardzo wrażliwi ludzie, dostosowani do uczuć i emocji ludzi wokół nich. Nie tylko rozpoznają emocje otaczających ich ludzi, tak naprawdę czują to, co czują inni.

8. Wróżbiarstwo
Stare dusze często odczytują przyszłość poprzez znaki i rytuały. Obejmuje to możliwość korzystania z różnych narzędzi, takich jak karty czy chiromancja.

 

Oczywiście, aby być starą duszą, nie musisz posiadać tych wszystkich ośmiu darów. Możesz mieć jeden lub dwa, a i tak czyni cię to osobą wyróżnioną, inną od pozostałych. Dary te świadczą o tym, że jesteś wysoko na ścieżce rozwoju, ale równie często uczynią cię samotnym.

Tagi:

reinkarnacja ,  stara dusza , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz