Partner: Logo KobietaXL.pl

Semkiw podkreśla, że pracując nad poprzednimi wcieleniami polityków, gwiazd i postaci historycznych, współpracuje ze słynnym medium Kevinem Ryersonem.

Kevin Ryerson to światowej sławy medium, który zaczął być sławny, gdy Shirley MacLaine napisała o swojej współpracy z nim w swojej książce „Out on a Limb”. Kiedy wyprodukowano filmową wersję „Out on a Limb”, Kevin zagrał w tym filmie sam siebie. Kevin Ryerson jest autorem książki „Spirit Communication: The Soul’s Path”.

Jak opisuje Walter Semkiw, jako medium, Kevin przechodzi w stan medytacji, aby umożliwić istotom duchowym wykorzystanie swojego ciała do komunikowania się z istotami ludzkimi. Kiedy istota duchowa przemawia przez Kevina, pojawia się osobowość i głos istoty duchowej, która różni się od głosu i osobowości Kevina. Kevin nie pamięta tego, co wydarzyło się podczas sesji.

Walter Semkiw współpracuje z Ryersonem od 2001 roku. Odkrył, że Kevin ma duchowego przewodnika o imieniu Ahtun Re, który ma zdolność tworzenia dokładnych dopasowań reinkarnacji. Zdaniem dr Semkiwa, Ahtun Re jest w stanie dokładnie zidentyfikować przeszłe życia znanych osób, a także zidentyfikować ich współczesne wcielenia.

- Kiedy Kamala Harris weszła na scenę krajową, stając się pierwszą kobietą, a także pierwszą osobą kolorową, która została wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych, naturalne było zastanawianie się, kim mogła być w poprzednim życiu – pisze Walter Semkiw.

 

Kamala Harris, wikipedia domena publiczna

 

Kamala Devi Harris to amerykańska polityczka i prawniczka hinduskiego i jamajskiego pochodzenia. Jest pierwszą kobietą na stanowisku 49. wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych od 20 stycznia 2021. Wraz z Joem Bidenem została Człowiekiem Roku tygodnika „Time” w 2020 roku.

 

Semkiw zorganizował sesję z Kevinem i zapytał Ahtun Re, kim mógł być Kamala w poprzednim życiu. Po chwili refleksji Ahtun powiedział mi, że Kamala Harris była dziewiętnastowieczną amerykańską sufrażystką, która zobowiązała się do doprowadzenia do tego, by kobiety miały prawo do głosowania. Powiedział, że jej imię było w stylu „Carrie”.

 

Dr Semkiw rozpoczął poszukiwania. I znalazł, jego zdaniem, odpowiednią osobę. Carrie Chapman Catt urodziła się w 1859 r. I zmarła w 1947 r. Była przywódczynią sufrażystek, walczyła o 19. Poprawkę do Konstytucji, która w 1920 r. dała kobietom w Stanach Zjednoczonych prawo głosu.

 

Kamala i Carrie, foto Walter Semkiw

zdjęcie Walter Semkiw

 

źródło https://www.reincarnationresearch.com/reincarnation-case-of-carrie-chapman-catt-kamala-harris/

 

Tagi:

reinkarnacja ,  Walter Semkiw ,  Kamala Harris , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz