Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Śnisz, że spadasz.

To sytuacja, w której twoja podświadomość informuje cię o tym, że pewne sprawy w twoim życiu wymykają ci się spod kontroli. Przyjrzyj się swoim związkom, finansom, karierze etc. i postaraj się dowiedzieć gdzie tkwi problem. Postaraj się jak najszybciej poukładać wszystkie sprawy z tym związane.

2. Śnisz, że uciekasz przed kimś. 

To sygnał, że unikasz czegoś lub kogoś w swoim życiu. Może boisz się konfrontacji, rozmowy, podjęcia decyzji. Zastanów się kogo unikasz i odpowiedz na pytanie "dlaczego?". Przestań uciekać i stań twarzą w twarz ze swoim strachem, tylko wówczas pozbędziesz się męczącego snu.

3. Śnisz o wypadających zębach. 

To sen o utracie zaufania wobec kogoś w twoim życiu i ostrzeżenie o tym, że za szybko obdarzasz ludzi swoim zaufaniem. Zęby reprezentują siłę przetrwania i drzemiące w nas instynky. Są nam potrzebne do jedzenia, ale również do wabienia osobników płci przeciwnej więc są związane z reprodukcją. Sen może sugerować ci abyś bardziej chroniła siebie i swój wizerunek. 

4. Śnisz, że zabłądziłaś. 

Najprawdopodobniej czujesz się niepewnie - być może w nowej sytuacji lub zadaniu, które otrzymałaś do zrealizowania. Jeśli we śnie widzisz, że to ktoś inny zabłądził, być może drzemią w tobie uczucia do tej osoby, które powinnaś z nią wyjaśnić.

5. Śnisz o wodzie.

Może to być jezioro, ocean, a może wanna pełna wody - bez względu na to w jakiej postaci występuje woda w twoim śnie to sen oznaczający zmiany w twoim życiu, oczyszczenie i nowy początek. 

6. We śnie widzisz pająki.

To sen związany z manipulacją i albo to ktoś tobą manipuluje, albo to ty manipulujesz inną osobą. Musisz rozpoznać sytuację i skończyć z tym jak najszybciej. Jeśli we śnie widzisz również pajęcze sieci to sygnał, że już wkrótce możesz znaleźć się w sytuacji bez wyjścia.

7. Jesteś naga we śnie.

To sen sugerujący, że powinnaś skończyć z udawaniem kogoś kim nie jesteś. Być może w twoim życiu w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo kłamstw i dwulicowych ludzi. To również znak, że najwyższy czas na oczyszczenie swojego otoczenia i relacji międzyludzkich. 

8. Jesteś w ciąży.

Powinnaś odszukać swoje kreatywne strony i trzymać się ich. Sen o byciu w ciąży przypomina ci, że masz w sobie ogromne pokłady talentu, który wciąż odkładasz gdzieś na bok. 

9. Śmierć.

To jeden ze snów, który przeraża nas najbardziej, a jednak sen o śmierci wcale nie musi być złym znakiem, bo sugeruje, że w twoim życiu kończy się pewien etap. To symboliczny sen mówiący o początku czegoś nowego. Jeśli widzisz jak umierasz we śnie to znak, że przechodzisz duchową transformację. Jeśli to bliska ci osoba umiera, może to oznaczać, że przestaje być częścią twojego życia. 

10. Śnisz, że jesteś spóźniona.

Sen o byciu spóźnioną sugeruje, że nawet jeśli nie dopuszczasz tego do swojej świadomości, to podświadomie czujesz, że tracisz coś bardzo cennego, że odrzucasz okazję do doświadczenia czegoś fascynującego w swoim życiu. Być może już coś utraciłaś i wciąż żałujesz. Zastanów się nad swoimi decyzjami i zacznij być od czasu do czasu egoistką. 

 

O tym, skąd biorą się sny czytaj -  Wejdź w swój sen!

Tagi:

marzenia senne ,  psychologia ,  mózg ,  podświadomość ,  sennik ,  sny erotyczne , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót