Partner: Logo KobietaXL.pl

Michael Newton, badacz życia po życiu, w książkach „Journey of Souls: Case Studies of Life Between Lives - Journey of Souls: Life Between Lives Studies” czy „Destiny of Souls” pisze zarówno o wędrówce dusz, oraz o tym, że dusze występuja na kilku poziomach, od niemowlęcej po starą, która jest już na najwyższym.

Niewton twierdzi, że stara dusza wie, że jest częścią wszystkiego. Charakteryzuje się brakiem przywiązań, dzieli z innymi mądrą radą, duchową świadomością.

Badacze życia po życiu wskazują też na to, że stare dusze zachowują się też inaczej niż inni ludzie, miewają też dziwne odczucia, które są nieznane większości.

 

 

Czy i tobie zdarzają się takie rzeczy?

 

1. Dziwne mrowienia, znaki od ciała

To dziwne uczucie, które pojawia się od czasu do czasu. Może to być chłód biegnący po plecach lub poczucie lekkości w palcach. Czasami jest to dziwny, nieoczekiwany dreszcz, który przeszywa całe ciało.

 

2. Przyciąganie innych ludzi

Ludzi przyciągają osoby posiadające duchowe dary. Nawet bez żadnego wysiłku z twojej strony, często stajesz się centrum zainteresowania, ludzie potrzebują twojego wsparcia czy rady.

 

3. Posiadanie wyrazistych snów, często koszmarów

Stare dusze mają bardzo dziwne sny, które pamiętają. Dzieje się tak, ponieważ otrzymują w nich wiadomości, które powinny umieć wykorzystać.

 

4. Księżyc ma wpływ na twoje życie

Możesz być nawet tego nieświadomy, ale żyjesz zgodnie z fazami Księżyca. Pełni wzbudza twój niepokój, powoduje bezsenność.

 

5. Czujesz negatywne emocje

Bardzo łatwo czujesz złe wibracje miejsc i ludzi. Natychmiast wycofujesz się z takich sytuacji, podświadomość każe ci uciekać.

 

6. Przyciągasz zwierzęta, szczególnie koty

Jeśli zwierzęta cię lubią, nie atakują i są przyjazne to dobry znak. Nikt jednak tak dobrze jak koty, nie wyczuwa energii. Jeśli obce koty lgną do ciebie, ocierają się o twoje nogi, siadają na kolanach, to oznaka, że prawdopodobnie jesteś Starą duszą.

 

7. Słyszysz wewnętrzny głos

Czasami nie znając odpowiedzi, uzyskujesz ją, jakby wyszeptał ją ktoś żyjący wewnątrz ciebie. To znak, że twoja podświadomość zna odpowiedzi na wiele pytań właśnie z poprzednich wcieleń

Tagi:

reinkarnacja ,  dusza ,  stara dusza , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót