Partner: Logo KobietaXL.pl

Przekaz, który niosą stare dusze jest dla nas bardzo istotny – starają się nam pokazać rzeczy, które są bardzo ważne - szerzą świadomość duchową, ekologiczną, postępową, dostarczając ludziom potrzebnych w ich duchowym rozwoju informacji. Starają się ludzi na wiele rzeczy uczulić. Stare dusze mają nas przekonać, że należymy wszyscy do jednej, duchowej Świetlistej Rodziny.

Stare dusze to osoby o subtelnej, duchowej naturze, w dobrej harmonii z przyrodą. Są w nieustającym kontakcie z bogiem, są przepełnieni pokojem i miłością.

 

Stare dusze to ludzie, którzy są uzdrowicielami na głębszym poziomie niż większość. Są w stanie komunikować się z wymiarami, z którymi większość innych nie potrafi. Ezoterycy są jednak zdanie, że nie każdy wie o tym, że tak naprawdę jest starą duszą. Jakie cechy o tym świadczą?

 

1. JESTEŚ BARDZO POKOJOWĄ OSOBĄ

Nie znosisz konfliktów, nawet jak ciebie nie dotyczą. Zawsze chcesz wprowadzić ład i pokój, szukasz kompromisów. Jesteś bardzo miłą osoba, nie chcesz nikomu wyrządzać krzywdy.

 

 2. POTRAFISZ UZDRAWIAĆ INNYCH

Czujesz rzeczy głębiej i jesteś w stanie odczytać emocje, które nadejdą, zanim się pojawią. Dzięki temu masz dar emocjonalnego uzdrawiania. Twoja obecność wprowadza ludzi w błogi stan, koi nerwy, usuwa smutki.

 

3. CZUJESZ , ŻE NIE DO KOŃCA TU NALEŻYSZ

Nie czujesz, że miejsce, w którym jesteś, jest dla ciebie prawdziwym domem. Żyjesz jakby poza czasem i poza światem. Niby jesteś t, ale twoja dusza jest stale w innym wymiarem.

 

4. KIERUJESZ SIĘ INTUICJĄ

Jesteś w stanie poczuć rzeczy, których większość innych nigdy nie zauważy. Kiedy woła cię intuicja, słuchasz jej, idziesz za jej głosem. Nigdy nie lekceważysz znaków, które ci wysyła.

 

5. NIE LUBISZ  NEGATYWNYCH EMOCJI

Bardzo przezywasz sytuacje, gdy musisz skonfrontować się z negatywnymi emocjami innych ludzi. Twoja dusza pęka na kawałki, czujesz się często kompletnie bezradny w takich sytuacjach.

 

6. JESTEŚ EMPATYCZNY

Zawsze okazujesz współczucie ludziom i zwierzętom wokół ciebie. Mówisz ludziom o świecie duchowym, pokazujesz im inny wymiar zjawisk rzeczy. Uważasz, że twoim obowiązkiem jest uczulać innych na cierpienie i na naturę.

 

7. ZNAJDUJESZ RADOŚĆ W MAŁYCH RZECZACH

Zawsze znajdziesz coś, z co może dać ci szczęście. Jesteś dumny ze wszystkiego, co robisz, nawet w najgorszych sytuacjach. Jesteś wdzięczny za wszystkie dary od losu.

 

8. MASZ DAR KOMUNIKACJI Z KAŻDYM

Potrafisz rozmawiać ze wszystkimi ludźmi i wszystkich traktujesz równo. Nikt cię nie onieśmiela, nie masz obaw przed rozmową z kimkolwiek.

Tagi:

reinkarnacja ,  dusza ,  stara dusza , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz