Partner: Logo KobietaXL.pl

Interpretacja snów z wężami jest związana z takimi aspektami, jak mądrość, zdrowie i równowaga emocjonalna. Oczywiście wszystko zależy od kontekstu snu i emocji, które mu towarzyszą. 

Sen, że zabijasz węża, to nie to samo, co sen, że węże wchodzą do twojego łóżka.  Ale wiele z takich snów ma za zadanie ostrzegać przed niebezpieczeństwem.


Jeśli wąż, którego widzisz w swoich snach, schodzi z drzewa, przygotuj się wkrótce na krytykę ze strony innych. A jeśli kopiesz węża, pamiętaj, że to twoja podświadomość ostrzega cię, że jesteś otoczony ludźmi, którzy chcą wyrządzić ci krzywdę.


Zdrady i kłamstwa to najczęstsze interpretacje snów z wężami, więc twoja nocna aktywność może dać ci ważny sygnał. Jeśli wąż cię owija i zaciska, oznacza to, że wkrótce doświadczysz zdrady, chociaż  może być to też sygnał  nadchodzącej choroby.


Bo to właśnie węże są gwarantami zdrowia od czasów starożytnych. Więc jeśli węże śnią ci się bardzo często, oznacza to, że masz obsesję na punkcie strachu przed zachorowaniem.Ale węże symbolizują nie tylko zdrowie, ale także uwodzenie, więc twoje sny o wężach mogą wyjaśnić wiele aspektów twojego życia miłosnego. Tak więc, jeśli wąż otacza zmysłowo twoje ciało, to mówi o twoim pragnieniu innego życia seksualnego. I bądź ostrożny, jeśli śnisz, że wpadłeś na węża, ponieważ jest to interpretowane jako niewierność ze strony twojego partnera.


Oprócz miłości, relacje społeczne są również odzwierciedlane w świecie snów, gdy pojawiają się takie elementy, jak węże czy żmije. Twoje sny mogą ci powiedzieć o nielojalnych przyjaciołach, zwłaszcza jeśli ugryzł cię  wąż. Ale to ty będziesz krytykować innych, gdy we śnie zobaczysz kilka węży, które się gryzą.


Wbrew pozorom węże w snach mają nie tylko negatywne znaczenie. Istnieją pewne konteksty z wężami, w których te gady mogą symbolizować szczęście i fortunę.


Na przykład ugryzienie węża we śnie może być również dobrym omenem, zawsze związanym z pieniędzmi. Być może ostatnio miałeś problemy finansowe, a sen o ataku węża oznacza, że ​​wkrótce te problemy znikną. Może znajdziesz pracę, może twój szef zdecyduje się podnieść pensję, może otrzymasz mały spadek, a może wygrasz na loterii. Tak czy inaczej, to senne doświadczenie pozwoli ci spłacić wszystkie zaciągnięte długi.


I to nie jedyne pozytywne znaczenie twoich snów o wężach. Możesz stoczyć walkę z tymi zwierzętami, ale jeśli pod koniec snu uda ci się zabić węża, oznacza to wyraźnie, że odniesiesz sukces. Wkrótce będziesz w stanie pokonać wszystkie problemy i przeszkody, które reprezentują węże, a tym samym ponownie być szczęśliwym.


Czy wąż, o którym śniłeś, jest biały? Więc masz szczęście, ponieważ białe gady niosą bardzo dobre wieści.


Wskazuje to, że jesteś osobą uczciwą, autentyczną i pełną czystości. Być może jeszcze nie rozpoznałeś w sobie tych cech, więc twoja podświadomość wysyła ci wiadomość za pośrednictwem twojego snu. 


Jeśli wąż we śnie jest zielony, to tym przypadku znaczenie snu jest również bardzo pozytywne, ponieważ kolor zielony mówi o odnowie i zmianie. I mamy na myśli zmiany na lepsze. Znajdujesz się w cennym momencie swojego życia, w którym jeśli działasz z inteligencją i wiesz, jak dobrze dostosować się do okoliczności (kamuflując się jak węże), możesz osiągnąć sukces i być szczęśliwym.


Kolor zielony w snach również mówi o nadziei, nadziei na zmierzenie się z każdym problemem, który może się pojawić, i nadziei, że nie ustąpisz w obliczu przeciwności.Węże czarne, w przeciwieństwie do białych i zielonych, mają nieco więcej negatywnych znaczeń. Czarny kolor węża ostrzega, abyś był ostrożny.  Uważaj na zdrady. Oznacza to, że w twoim życiu jest ktoś, kto próbuje cię zdradzić i ta zdrada może być nieoczekiwana. Może przyjść nagle i nie będziesz w stanie temu zapobiec.


To oszustwo może pochodzić od twojego partnera, twoich przyjaciół, członka rodziny ... Będziesz musiał to odkryć, kiedy się obudzisz. Jak myślisz, która osoba próbuje cię skrzywdzić? Wyrzuć ją ze swojego życia!


Kolorowe węże odzwierciedlają takie aspekty, jak mądrość, inteligencja, zdrowie i moc wróżbiarska! Nie oznacza to, że z dnia na dzień zostaniesz czarownicą lub wróżbitą. Oznacza to raczej, że po przebudzeniu będziesz miał dużo jaśniejszy umysł, aby zacząć lepiej rozumieć swoje życie i podejmować decyzje, które naprawdę odpowiadają temu, czego chcesz i zawsze chciałeś.Jeśli śnią ci się węże, których nie widzisz, ale czujesz ich obecność,  to  interpretacja tego snu zależy tylko i wyłącznie od emocji, które odczuwasz, gdy się budzisz. Jeśli się boisz, jego znaczenie będzie negatywne: węże stanowią zagrożenie w postaci zdrady i oszustwa ze strony kogoś wokół ciebie, niebezpieczeństwa, którego nie widzisz, nadchodzącego, ponieważ wąż jest niewidzialny.

Jeśli jednak budzisz się, czujesz się bezpieczny i potężny, znaczenie tego snu z niewidzialnymi wężami staje się pozytywne: masz asa w rękawie, sekretny zasób, o którym nikt nie wie i który jest twoim największym sprzymierzeńcem. Wykorzystaj cały ten potencjał!

źródło https://www.diariofemenino.com/articulos/psicologia/significado-de-los-suenos/la-buena-suerte-de-sonar-con-serpientes-significado-de-los-suenos-con-reptiles/

 

Tagi:

marzenia senne ,  węże , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót