Partner: Logo KobietaXL.pl

Błędem jest myślenie, że macierzyństwo ogranicza się wyłącznie do możliwości urodzenia dziecka, bo nasza zdolność do miłości jest znacznie większa niż związek biologiczny.

Proces adopcji jest alternatywą dla tych, którzy chcą mieć dzieci i nie mogą tego zrobić naturalnymi metodami. Na szczęście liczba osób adoptujących, które mogą mieć lub nie mieć dzieci, rośnie, decydując się poświęcić swoją miłość dziecku, które się urodziło i nie może być ze swoją biologiczną rodziną.

 

Jednak lata doświadczeń ezoterycznych i spirytystycznych szkół pozwalają nam uświadomić sobie, że w przypadkach adopcji istnieją wspólne aspekty ratowania karmy, które są korzystne dla duchowego rozwoju dzieci.

 

 

KARMA DZIECI

W niektórych sytuacjach widzimy dzieci, które nie cenią swoich rodziców. Z dumy, samolubstwa i próżności stają się tyranami swoich rodziców, żądają spełniania kaprysów, nie odwdzięczają się za całą ofiarowaną im czułość i miłość. Czasami w grę wchodzi nawet przemoc fizyczną lub porzucanie rodziców, którzy są starsi.

 

I kiedy te dzieci umierają, ich duchy widzą okrucieństwa, które popełniły, i szukają zadośćuczynienia i pojednania. Zatem jako dzieci mają kolejną okazję, by odkryć na nowo tych rodziców, których nie cenili, odzyskując miłość i czułość.

 

Prawo Wiecznego Powrotu i Bożego Miłosierdzia zezwalają na takie spotkanie, i dzieci te wracają do swoich rodziców już nie jako ich dzieci biologiczne, ale adopcyjne. Ich narodziny odbywają się w sercach rodziców.

 

KARMA RODZICÓW

Podobnie jak dzieci, rodzice mogli również popełniać zaniedbanie, wszelkiego rodzaju znęcanie się, poniżanie, przemoc itp. w stosunku do swoich dzieci. Po powrocie do świata duchów budzą się, zdając sobie sprawę z ogromu swoich błędów. Jak wszyscy inni, otrzymują boską łaskę uczenia się na własnych błędach i naprawiania błędów popełnionych w przeszłości.

 

I często, pozbawieni możliwości posiadania własnego dziecka, aby jeszcze bardziej docenić wszystkie aspekty magii rodzicielstwa, decydują się na adopcję. Dzięki temu mogą cieszyć się bezwarunkową miłością, którą zapewniają tylko relacje rodzic-dziecko.

 

BOSKI PREZENT

Prawo Wiecznego Powrotu jest boskim prawem sprawiedliwości. Dlatego rodzice adopcyjni nie powinni być podejrzliwi wobec matki rodzącej. Bez względu na to, czy mają z nią kontakt, zawsze powinni być wdzięczni osobie, która sprowadziła ich dziecko na świat. Bez niego życie rodzinne nie uformowałoby się.

 

Zawsze powinni wysyłać dobrą energię i wdzięczność rodzącej matce. Powinni również pomóc w stworzeniu tego samego uczucia u dziecka, zniechęcając do gniewu, smutku lub rozczarowania wobec rodzonej matki. Bo bez niej to ponowne spotkanie karmiczne nie byłoby możliwe.

 

Dziecko, które zostało adoptowane, może mieć skłonność do poczucia porzucenia i niższości. Pomimo otrzymywanej miłości możesz mieć trudności z rozwijaniem pewności siebie. Dlatego rodzice powinni tłumaczyć, jak to się stało, że jest w nowej rodzinie i że to spotkanie dla obu stron jest oczyszczające.

 

Adopcja jest boska, duchowa i szlachetna. Jest zgodna z prawem świata, które jest poza standardami społecznymi. Daje siłę, aby stawić czoła uprzedzeniom i być gotowym dawać miłość. I nic nie jest ważniejsze niż miłość.

źródło https://www.wemystic.com/es/adopcion-y-reencarnacion/

Tagi:

reinkarnacja ,  karma ,  adopcja , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót