Partner: Logo KobietaXL.pl

To niezwykłe wydarzenie organizują dwie niezwykłe kobiety – Alina Łuszczak z Fundacji Innowacji i Inspiracji i Marzenna Karpowicz, twórczyni Pozytywnej Przemiany. W ciągu jednego dnia odmienisz swoje ciało i ducha.

 

My, kobiety dobrze wiemy, że nasze życie to spora ilość zadań i wymagań. Żeby temu podołać musimy posiadać wiedzę jak w dzisiejszej dobie spójnie łączyć sferę zawodową, z prywatną aby mieć także czas dla siebie. Świat Kobiety ma wiele twarzy. Ma swoje potrzeby, troski ale ma też radości. Droga Kobieto – jeśli pozbędziesz się zbędnych lęków, nauczysz zarządzać emocjami, to z łatwością zaznasz więcej spokoju, szczęścia i sukcesu – mówi Alina Wajda, która jest jest wykładowcą, coachem i mentorem w zakresie rozwoju osobistego. Z pasją realizuje autorskie projekty takie, jak: „4 Żywioły” i „JA kobieta”. Jest twórcą Dynamicznych Matryc Tworzenia - narzędzia do samodzielnej pracy nad osobistym rozwojem. I to ona poprowadzi jeden z paneli, po którym być może uda ci się wreszcie dogadać samej ze sobą.

 

Ale nauczysz się też komunikacji z facetami. Zadba o to Grzegorz Kordek, trener, coach, ekspert w zakresie relacji międzyludzkich, komunikacji damsko-męskiej i rozwoju osobistego. Doradca ds. komunikacji w biznesie, prezes Instytutu Psychologii Płci. Z jego opinii korzystają największe polskie stacje telewizyjne i rozgłośnie radiowe. Szczególnie ceniony za to, że w prosty sposób tłumaczy to, co skomplikowane. Współpracuje m.in. z Johnem Grayem, autorem książki „Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus” oraz Anne Moir, autorką bestsellera „Płeć mózgu”. Doświadczony wykładowca, który łączy ogromną wiedzę i energię z błyskotliwym poczuciem humoru. To on wyjaśni, jak porozumiewać się z mężczyznami i jak rozszyfrować ich kod. Pamiętaj, faceci są prości w obsłudze, to my same zbyt często przypisujemy im cechy, których nie mieli i nie mają!

 

No i w końcu coś dla ciała. Marzenna Karpowicz pokaże ci, jak zmienić szarą myszkę w wielobarwnego motyla. Poznasz uczestniczki Pozytywnych Przemian i możesz wygrać sesję tylko dla siebie.

 

Będzie też Ilona Felicjańska ze swoją książką. Możesz wziąć autograf, pogadać.

Jeśli jesteś na rozdrożu zawodowym i potrzebujesz konkretnej porady możesz porozmawiać z Magdą Stawską, specjalistka HR – twórczynią ogólnopolskiego projektu StartUpWoman, która może wskazać ci nową drogę.

Nie zabraknie też KobietyXL. Portal ma patronat medialny nad wydarzeniem, tak więc możesz poznać jego redaktor naczelną, pogadać o dziennikarstwie, a nawet – jeśli masz takie aspiracje – spróbować napisać coś własnego. No i będzie sporo jeszcze innych niespodzianek....

 

Już niebawem dowiesz się też, kim są Alina Łuszczak i Marzenna Karpowicz. Poznasz je z reportaży, które wkrótce ukażą się na naszej stronie. Powiem tylko tyle, że ta szczęśliwa kobieta na zdjęciu głównym artykułu to Marzena. Zobacz tylko, jak radośnie kroczy. Uwierz, to jest do zrobienia!

 

Magdalena Gorostiza

 

Wszystkie szczegóły imprezy, jak nabyć bilety itp. znajdziesz na Fanpage wydarzenia. Pamiętaj, 17 października musisz być z nami!

 

 

Tagi:

styl życia ,  pozytywne przemiany ,  Magda Stawska ,  Marzenna Karpowicz ,  Alina Łuszczak , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót