Partner: Logo KobietaXL.pl

Nikt tak nie zrozumie kobiety, jak druga kobieta. Dlatego to matkę z córką łączy tajemna nić porozumienia. Umieją świetnie czytać swoje nastroje, często nie potrzebują słów. To matki pocieszają, dają słowa otuchy, uczą córki, jak żyć.

Mała dziewczynka chce być jak mama, w okresie nastoletniego buntu co prawda neguje wszystkie wartości, ale kiedy dorasta - wraca do matki. Bo wie, że tu otrzyma prawdziwe wsparcie. Synowie odchodzą i asymilują sie z rodzinami żon. Właśnie dlatego, że to córki chcą być przy swoich matkach.

Stare powiedzenie - pokaż mi swoją matkę, a powiem ci, jaka będziesz ma swoje głębokie uzasadnienie. Dorosłe córki są bardzo charakterologicznie podobne do swoich matek, nawet gdy tego nie chcą.

Fotograf z Lublina Maciej Kozłowski od lat robi portrety matkom i córkom. Chce pokazać, co je łączy, jak bardzo są sobie bliskie. Macie niepowtarzalną szansę na zrobienie profesjonalnej sesji zdjęciowej:

  • sesja wykonana w studio lub w waszym ulubionym miejscu

  • obróbka autorska zdjęć;

  • Opracowane zdjęcia w liczbie nie mniejszej niż 20 oddaję na dedykowanej płycie i fotoksiążka lub wywołanie 10 zdjęć w formacie 15/21 (możliwość otrzymania wszystkich zdjęć )

Koszt sesji 350 zł - na hasło KobietaXL - 300 zł. Dodatkowo nasz portal zamieści Wasze portrety wraz z Waszą niepowtarzalaną historią! dzwońcie do Maćka tel.666 831 932

Zdjęcia Maciej Kozłowski

Tagi:

matka ,  córka ,  kobieta ,  zdjęcia ,  portret , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz