Partner: Logo KobietaXL.pl

Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza wszystkie panie zainteresowane własnym biznesem na warsztaty z cyklu Biznes po Godzinach, które odbędą się 13 sierpnia w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie. Będzie to ostatnie spotkanie w tegorocznej letniej edycji Biznes po Godzinach. W czerwcu i lipcu odbyły się spotkania w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, gromadząc prawie 300 uczestniczek!

 

Warsztaty skierowane są do wszystkich przedsiębiorczych kobiet, zarówno tych, które prowadzą już swoje firmy, jak i tych, które dopiero planują spełnić swoje marzenia i pracować na własny rachunek.

Podczas spotkania w przyjaznej atmosferze i warsztatowej formule doświadczeni eksperci podpowiedzą jakie są dostępne na rynku rozwiązania i możliwości dla osób, które marzą o własnym biznesie oraz zdradzą uczestnikom spotkania:

  • jak założyć własną firmę – czy i kiedy to się opłaca?

  • jak w rzeczywistości wygląda droga do sukcesu

  • jak zbudować skuteczną strategię marketingową dla swojej firmy

  • na czym polega prawdziwy networking i jak go stosować z sukcesem

  • jakie dotacje unijne mogą pomóc nam w realizacji marzeń

 

Program spotkania

17.00 Rejestracja uczestników, networking, poczęstunek

17.15 Oficjalne rozpoczęcie, opis działalności Fundacji Twoja Inicjatywa! Anna Flaga, Katarzyna Wicha

17.30 Własna firma - plusy, minusy, od czego zacząć? procedury związane z otworzeniem własnej firmy. Piotr Hejmanowski, Tax Care

18.00 Franczyza jako pomysł na własny biznes. Zbigniew Pietrzak-Stocki, pracuj.pl

18.30 Trudna sztuka networkingu - jak to właściwie działa? Sławomir Stańczuk, Polish Business Club

18.45 przerwa kawowa, networking

19.00 Wychodzenie ze strefy komfortu - moja historia własnej firmy. Magdalena Kowalska, Pimento

19.30 Dofinansowania projektów MŚP ze środków UE na lata 2014 i 2020 – Wojciech Stelmaszak

20.00 pytania, odpowiedzie, networking

 

 

Główny partner spotkania: Imperium Kobiet

Szczegóły i rejestracja na www.twoja-inicjatywa.pl

Zapraszamy

Przeczytajcie jak było w Poznaniu:

9 lipca 2015 r. w centrum Poznania odbyły się warsztaty z cyklu Biznes po Godzinach – ladies edition. Było to pierwsze takie spotkanie organizowane przez Fundację Twoja Inicjatywa! w Poznaniu… i z pewnością nie ostatnie! Tego dnia w hotelu NH Poznań zgromadziło się prawie 150 przedsiębiorczych kobiet.

- Zarówno liczba zgłoszeń, jak i ponad 90% frekwencja była dla nas dużym zaskoczeniem. Cieszę się, że przedsiębiorcze mieszkanki Poznania doceniły nasz pomysł, program i wzięły udział w warsztatach, już teraz pytając o kolejne edycje. Formuła Biznes po Godzinach świetnie sprawdza się również w innych miastach, więc z pewnością będziemy ją kontynuować – mówi Anna Flaga, prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!

Zdecydowana większość uczestniczek warsztatów w Poznaniu, bo aż 73%, dopiero deklarowała chęć założenia swojej firmy i według ankiety przeprowadzonej podczas spotkania zdecydowała się na udział w warsztatach, aby dowiedzieć się, z czym właściwie wiąże się otworzenie własnej działalności gospodarczej, jakie są dostępne źródła jej finansowania i jak efektywnie sprzedać swój produkt.

Do udziału w warsztatach Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprosiła ekspertów, którzy podzielili się z uczestniczkami swoją wiedzą i doświadczeniem. I tak, o procedurach związanych z otworzeniem własnej firmy, plusach i minusach pracy na własny rachunek opowiedzieli Milena Dera i Łukasz Zwolan, eksperci biznesowi z firmy Tax Care.

Magda Zdrenka, redaktor naczelna magazynu Madame, na własnym przykładzie pokazała uczestniczkom, dlaczego warto inwestować w marzenia i jak wyglądała jej droga od pomysłu na własny biznes do jego realizacji.

Podczas prelekcji Sławomira Stańczuka z Polish Business Club uczestniczki dowiedziały się, na czym tak naprawdę polega networking, jak go skutecznie wykorzystywać i przekładać na biznes.

Z kolei Arkadiusz Kołecki, dyrektor ds. rozwoju firmy Yasumi, na przykładzie gabinetu kosmetycznego przedstawił zasady budowy profesjonalnego salonu usługowego i podpowiedział uczestniczkom, jak zdobyć stałych klientów.

Impreza zakończyła się rozdaniem niespodzianek: nagród rzeczowych, książkowych oraz bonów upominkowych od partnerów spotkania.

Wedle ankiety, przeprowadzonej w trakcie spotkania, warsztaty zostały wysoko ocenione: średnia ocen uczestników wynosiła 4,6 (skala 1-5).

- 18 marca podczas zorganizowanego przez nas Dnia Kobiet Biznesu, w odpowiedzi na prośby pań z różnych miast, zapowiedzieliśmy letnią edycję warsztatów Biznes po Godzinach. 

 

 

Tagi:

styl życia ,  praca ,  warsztaty , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót