Partner: Logo KobietaXL.pl

O dobrodziejstwie ćwiczeń fizycznych na nasze zdrowie i sylwetkę przekonywać nikogo nie trzeba. Problem w tym, że z reguły najtrudniej jest zacząć. Te kobiety, które uprawiają sport nawet w późnym wieku, dobrze wiedzą, że staje się on jak narkotyk. Kiedy nie można pójść na zajęcia, zwyczajnie ich brak.

- Ale trzeba zacząć z głową – mówi Kamil Zieliński. - Jeśli kobieta, która nigdy nie ćwiczyła nagle pójdzie sama na siłownię to jedynie może zrobić sobie krzywdę. Podobnie jest z aerobikiem czy każdym innym sportem. Stąd pomysł, aby zacząć organizować kilkudniowe Fit Campy z podziałem na grupy. Dla kobiet, które uprawiają sport i dla tych, które chcą zacząć.

 

Pierwszy obóz odbędzie się od 4 do do 7 czerwca w Gołoborzy w Górach Świętokrzyskich. Ośrodek dysponuje basenem ze strefą relaks. W programie więc pływanie, aqua aerobic, nordic walking stretching oraz ćwiczenia na zdrowy kręgosłup. Kamil, który kończył wiele kursów dietetycznych min. u Jakuba Mauricza, chce również zachęcać do zmiany sposobu żywienia.

Dlaczego kobiety 40 plus i starsze?

- Bo młodsze panie z reguły bez problemu obracają się w świecie siłowni czy aerobicu. Te starsze czasami mają opory, żeby gdzieś pójść. Wstydzą się czy figury, czy braku doświadczenia. U nas zajęcia na pewno będą dostosowane do możliwości uczestniczek – wyjaśnia Kamil. - Dlatego nawet te kobiety, które nigdy nie próbowały sportu nie muszą się obawiać, że nie dadzą rady. Wystarczy, że przyjadą i podejmą wyzwanie. Chcielibyśmy, aby po powrocie do domu zmieniły nastawienie do sportu i wiedziały czego szukać dla siebie. No i oczywiście, żeby od tej pory regularnie ćwiczyły. A te, które ćwiczą, żeby miały cztery dni prawdziwej sportowej frajdy. I wszystkie udany weekend w miłym towrzystwie.

 

kamil zieliński

Na zdjęciu Kamil Zieliński

 

Nasz portal objął patronat medialny nad Fit Campami propagującymi zdrowy styl życia. Może po czterech

dniach nie będziecie miały takiej rzeźby na brzuchu jak Kamil, ale od czegoś trzeba zacząć...

Koszt obozu 499 zł, zapisy do 15 kwietnia, ilość miejsc ograniczona!  nr telefonu 691 055 054 Zakręceni Pływaniem

Zdjęcie archiwum Kamila Zielińskiego

 Czytaj koniecznie Dlaczego kobiety boją się zmiany?

Tagi:

dieta ,  uroda ,  zdrowie ,  sport , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót