Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Choć takie wydarzenie organizowałyśmy po raz pierwszy, już zapowiadamy, że będą kolejne! Wybory Miss 40 Plus Ziemi Lubelskiej połączone z galą charytatywną dla Róży Zaręby udały się wyśmienicie.

Nawet jeśli były drobne wpadki czy niedociągnięcia, publiczność była wyrozumiała i przymykała na to oko. Udało się nam zebrać ponad 2000 zł na rzecz Róży Zaręby i dziękujemy wszystkim za hojność. Do puszek pieniądze zbierali uczniowie z Koła Caritasu Gimnazjum nr 3, gros wpłat pochodziło z aukcji, prowadzonej jak zwykle brawurowo, przez Jacka Sobczaka.

 

Ale najważniejszym punktem programu były przecież wybory Miss 40 Plus! Ponieważ naczelna Kobiety XL była, wiemy, że nie było to łatwe! Wszystkie kobiety były piękne i wspaniałe, ale przecież trzeba było jednak wybrać.

I tak jury obradujące w składzie Anna Augustyniak, Jolanta Szala, Ireneusz Makarewicz,Barbara Wójcik, Dariusz Tokarzewski, Bogdan Błaszczuk, Bartłomiej Pejo i Magdalena Gorostiza zdecydowało, że pierwszą w historii Miss 40 Plus Ziemi Lubelskiej została Elżbieta Lipa, wicemiss Edyta Bąk, która również dostała tytuł Miss Publiczności. Zaszczytny tytuł Miss Foto otrzymała Anna Ligienza.

 

Nasze Miss dostały pękną biżuterię ufundowaną przez Burmistrza Świdnika, a zwyciężczyni dodatkowo piękny grawer od marszałka województwa. Wspomógł nas też starosta świdnicki. I oczywiście cała rzesza sponsorów, darczyńców, którym serdecznie dziękujemy!

 

Galę charytatywnie wspomogli konferansjerzy – Krzysztof Boguń i Adam Sokolnicki, którego żona Ula, czuwała nad scenariuszem.

 

Wystąpili Dariusz Tokarzewski, Natalia Wilk, Ewa Sobkowicz, Tomek Momot, Katarzyna Iskierko, Elena Lesyk i wspaniały zespól taneczny Uniwersytetu Trzeciego Wieku prowadzony przez Elżbietę Kubiak.

 

 

Miss przygotowywane były przez zespół Pozytywnych Przemian MK. I nie byłoby całego przedsięwzięcia gdyby nie MOK Świdnik i Wspólnota Świdnicka, dzięki którym było i wspaniałe miejsce do występów i wielka pomoc merytoryczna

 

Powiem krótko. Było cudownie. Bardzo wszystkim dziękujemy, również tym i zapraszamy na kolejne wybory! Pełną listę darczyńców, sponsorów znajdziecie na naszym fanpage.

 

Magdalena Gorostiza, Barbara Wójcik, Marzenna Karpowicz, Irmina Jackiewicz – Jabłońska Amerini, Małgorzata Szewczyk

 

 

Tagi:

40 plus ,  miss 40 plus ,  Świdnik , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót