Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Poza wyborem najpiękniejszej kobiety 40 plus i licytacją, którą poprowadzi Jacek Sobczak, organizatorzy przewidzieli wiele innych atrakcji. Na scenie wystąpią m.in. Dariusz Tokarzewski, Tomasz Momot, Ewa Sobkowicz, Natalia Wilk, grupa tańca Beaty Kubiak oraz tancerki brzucha – Elena Lesyk, Katarzyna Iskierko. Choreografię na galę przygotowała Irmina Jackiewicz-Jabłońska Amerini.

 

Stale przybywa nam darczyńców i podczas licytacji będzie co wybierać. Róża Zaręba, dla której zbieramy środki ma 8 lat. Od urodzenia cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną, Zespół Dande Walkera, oraz translację chromosomową trisomy der 9. Urodziła się ze zwichnięciem stawów kolanowych, biodrowych, różną długością nóżek i szpotawością stóp. Nie chodzi, nie mówi, nie dosłyszy w 80 decybelach. Ma tętniaka w tylnej części główki. Przeszła już operacje jamy ustnej i oczek, ale czekają ją kolejne, między innymi ortopedyczne i neurologiczne. Aby móc się rozwijać musi uczestniczyć w rehabilitacji psychoruchowej, fizjoterapii, zajęciach stymulacyjnych, zajęciach wspomagania sensorycznego (IS), zajęciach z neurologopedą, psychoterapii, hipoterapii oraz hydroterapii. Potrzebuje specjalistycznych sprzętów między innymi wózka, przyrządów do ćwiczeń, czy specjalistycznego obuwia.

 

 

- Róża jest podopieczną Fundacji Słoneczko – mówi Anna Zaręba, jej mama. - Wszystkie zebrane pieniądze zostaną wpłacone na jej konto i zostaną wykorzystane wyłącznie na jej leczenie.

 

Na aukcji można będzie kupić wiele ciekawych przedmiotów – płyty z autografami, ręcznie haftowane serwetki oprawione w piękne ramy – idealna ozdoba do każdej kuchni albo nawet restauracji!, obrazy, biżuteria, sportowe gadżety. Wśród nich podarunek od Fundacji FC Barcelona – koszulka i czapeczka z autografem Leo Messiego. Te dwie ostatnie rzeczy mama Róży wystawi na Allegro, ale też są darem na to konkretne wydarzenie.

 

Zapraszamy więc bardzo serdecznie w niedzielę do Świdnika. Będzie super zabawa, ale będziemy też wspólnie robić coś dobrego!

 

Magdalena Gorostiza

 

Wszystkie informacje na temat gali, organizatorów, sponsorów, darczyńców, gwiazd biorących udział, znajdziecie na naszym fanpage. Zapraszamy serdecznie!

Tagi:

40 plus ,  miss 40 plus ,  Róża ,  wybory miss ,  Świdnik , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz