Partner: Logo KobietaXL.pl

KONIEC Z GOTOWANIEM I SPRZĄTANIEM

Święta Bożego Narodzenia zdecydowanie stanowią jedno z największych, corocznych wyzwań każdej gospodyni domowej. Szał sprzątania, mycia i gotowania dają w kość niejednej pani domu. Dlatego z roku na rok coraz więcej rodzin decyduje się spędzać święta poza domem, wyjeżdżając na świąteczny urlop do hotelu w górach, czy nad morzem, z najbliższą rodziną. Dzięki temu mogą w pełni odpocząć i posmakować pysznych potraw w pięknie przystrojonym i czyściutkim ośrodku oraz celebrować ten magiczny czas, bez ciągłego stania w kuchni oraz późniejszego sprzątania.

BEZ NERWOWEJ ATMOSFERY

Decydując się na święta spędzane w hotelu całkowicie uwalniamy się od męczących, domowych przygotowań, w zamian za to przyjeżdżając na tzw. „gotowe”. Nerwowa i napięta atmosfera, określana wręcz jako normalna w tym okresie, zostaje zastąpiona harmonią i radością związaną z przeżywaniem wspólnie spędzonych chwil w gronie bliskich osób. Dodatkowo hotele oferują wiele rodzinnych atrakcji, takich jak wspólne kolędowanie podtrzymujące bożonarodzeniową tradycję.

- Zauważyliśmy, że już podczas wakacji nasi goście pytają o ofertę świąteczną, chcąc spędzić w Norweskiej Dolinie ten magiczny okres. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet, dzięki któremu będą mogli w spokoju celebrować Święta, posmakować przysmaków naszego szefa kuchni oraz wspólnie pokolędować po kolacji wigilijnej. Oprócz kolędowania mamy w zanadrzu również atrakcje dla najmłodszych, jak przygotowywanie własnoręcznych ozdób na choinkę czy prezentów dla rodziców. Nasi zeszłoroczni goście powiedzieli, że to były najpiękniejsze Święta w ich życiu, że wreszcie był czas, aby porozmawiać i prawdziwie wypocząć – komentuje Jacek Rogoża, współwłaściciel Norweskiej Doliny.

ZMIANA OTOCZENIA

Święta są czasem wolnym od pracy. W związku z tym warto spędzić je poza domem, by oderwać się od codziennej rzeczywistości oraz domowych, często zaległych obowiązków. Może być to idealna okazja na wykorzystanie zaległego urlopu i poświęcenie czasu zarówno sobie, jak i bliskim. Dodatkowo świąteczne oferty, proponowane w wielu hotelach zapewniają wiele ciekawych atrakcji, dzięki którym święta spędzane poza domem stają się równie cudownym i wyjątkowym czasem.

Tagi:

święta,  rodzina,  wyjazd, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót