Reklama:

Zdarza ci się, że coś cię stale boli, choć lekarz nie jest w stanie określić żadnej konkretnej dolegliwości? Badacze z Finlandii znaleźli przyczynę – to bolą nasze emocje. Dosłownie. W eksperymencie, w którym wzięło udział 700 ochotników z rożnych stron świata, poproszono ich o myślenie na temat konkretnych problemów. Potem mieli powiedzieć o reakcjach płynących z ich ciała. W ten sposób ustalono konkretna listę:

 

Ból głowy

 

Cierpią na nie osoby, które stale muszą pokonywać przeszkody. Życie pełne wyzwań i niepokoju często daje się w ten sposób we znaki. Ważne jest, by umieć się odstresować.

 

Ból szyi

 

To najczęściej urazy i negatywne przeżycia z przeszłości. Często jest to też symptom nadchodzącego przewlekłego stresu.

 

Ból barku

 

Dotyka najczęściej ludzi, od decyzji których zależy los innych. Zarówno w domu jak i w pracy.

 

Ból górnej części pleców

 

Mówią o braku miłości lub strachu przed miłością. Dotykają ludzi z niska samooceną i brakiem samoakceptacji.

 

Ból w dole pleców

 

To problem materialistów i osób dążących do pomnożenia swojego stanu posiadania. Nie umieją pozbywać się rzeczy, wyłącznie chcą więcej i więcej.

 

Ból ręki

 

Świadczą o braku interakcji z innymi, dotykają ludzi samotnych, pozbawionych przyjaciół.

 

Ból biodra

 

Obrazują strach przed zmianą, dotykają ludzi niezbyt szczęśliwych i panicznie bojących się nowych wyzwań podejmowania decyzji.

 

Ból łydki

 

To problem osób zazdrosnych, których obsesją jest porównywanie się do innych.

 

Ból stóp

 

Obrazują stan apatii i rozpaczy, nierozwiązane problemy i znużenie życiem.

 

źródło wapa.pe

Tagi:

psychologia,  zdrowie,  ból,  emocje,  problem,  ciało, 

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~Konopna farmacja Poznań   zgłoszono nadużycie  

    Zbliża się okres przeziębień i infekcji na wzmocnienie , jak i w czasie choroby polecam syrop konopny z Rokitnikiem jest 100 % naturalny bez substancji chemicznych i bez dodatku cukru ( dosładzany sokiem jabłkowym ) a rokitnik to Bomba witaminowa ... niewielkich owocach kryje się ogromna dawka witamin...... Witaminy A rokitnik zawiera trzy razy więcej niż marchew, witaminy E jest w rokitniku cztery razy więcej niż pestkach słonecznika. Rokitnik zawiera witaminy C 10 razy tyle co pomarańcza.... Co ważne witamina C w rokitniku jest niezwykle trwała i bardziej odporna na obróbkę termiczną niż innych owocach, witaminy K1 rokitnik zawiera więcej niż czarna aronia, jarzębina pospolita, dzika róża czy czarna porzeczka . Niektóre źródła podają, że 25 gram owoców rokitnika zawiera czterokrotną dawkę dzienną witaminy B12 -byłoby to źródło naturalnej, aktywnej witaminy dla wegetarian! ) Rokitnik bogaty jest minerały i składniki tj. flawonoidy, kwasy tłuszczowe ( omega-7 ), karotenoidy, sterole, oraz śladowe ilości biopierwiastków . Kupisz w konopnej Farmacji w Poznaniu na ul . Ratajczaka 33 lub w sklepie online znajdziesz nas w gogle wpisując KONOPNA FARMACJA POZNAŃ

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...