Partner: Logo KobietaXL.pl

Bez względu na to, co może słyszysz, masz prawo do bycia na tym świecie i do czerpania radości z życia. Być może wiele rzeczy zrobiłaś źle, nie wszystko wyszło jak należy, ale kto nie popełnia błędów?

 

Nie obwiniaj się za wszystko i nie daj sobą manipulować. Nie wierz w to,że jesteś gorsza, głupsza, brzydsza od kogokolwiek. Jesteś, jaka jesteś i masz prawo do szczęścia i spełnienia.

 

Ale to przychodzi wtedy, gdy umiesz pogodzić się sama ze sobą i umysł masz pogodny. Przeczytaj więc co powinnaś robić, by odzyskać spokój i wreszcie odetchnąć pełną piersią:

 

1. Bądź wdzięczna za wszystko dobre co cię spotkało i spotyka. Bądź wdzięczna nawet za zło, bo dzięki niemu wiesz, co to jest dobro. Bądź wdzięczna za wszystko co cię spotkało, bo dzięki temu jesteś, jaka jesteś. Pielęgnuj w sobie dobre uczucia. Pamiętaj energia jaką wysyłasz wraca do ciebie!

 

2. Kochaj siebie bezwarunkowo. Kochaj swoją duszę, swoje ciało. Nie jesteś idealna? Nie szkodzi, nikt nie jest. Bez kochania siebie nie pokochasz nikogo.

 

3. Bądź hojna. Nie tylko w materialnych sprawach, ale w codziennych aktach hojności. Rozdawaj uśmiechy, komplementy, dobre słowa. To również wróci do ciebie. Ale tylko pod warunkiem, że nauczysz się robić to szczerze. Pamiętaj, pozerstwo nie popłaca!

 

4. Szukaj sensu w tym, co robisz. Życie nie jest tylko po to, by kupić nowy samochód, pojechać na wakacje. Niech miłość wyznacza kierunek twojego działania, bo miłość jest w naszym życiu najważniejsza.

 

5. Zaufaj. Uwierz, że świat jest też twój, że masz prawo tu być. Zaufaj swojej intuicji, uwierz, że to co robisz, jest dla ciebie dobre. Decyduj sama o sobie, to jest twoje życie i twoje wybory. Nie słuchaj innych, sama wyznaczaj swoją drogę.

 

 

 

Tagi:

szczęście ,  kobieta ,  psychologia ,  radość ,  życie ,  nieszczęście , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót