Partner: Logo KobietaXL.pl

Tatia Pilieva urodziła się i wychowała w Gruzji, studia filmowe ukończyła w USA. Kiedy nakręciła „Pierwszy pocałunek”, zdobyła Złotego Lwa w Cannes, a film ma już ponad 100 milionów odsłon na YouTube.

 

Film przedstawia 20 nieznajomych sobie osób, które mają się pocałować. Na początku są skrępowani, a potem – to już zobaczycie same.

 

Część krytyków zarzucała jej jednak, że osoby wybrane w castingu, nie były zupełnie anonimowe i raczej przyzwyczajone do bycia na ekranie czy w foto obiektywie. Są tam modelka Natalia Bonifacci, Ingrid Schram, a Langley Fox (córka aktorki Mariel Hemingway i siostra modelki Dree); Damian Kulash z OK Go, Justin Kennedy z Army Navy, piosenkarka Nicole Simone, aktorka i piosenkarka-Soko; Karim Saleh i aktorzy Matthew Carey, Jill Larson, Corby Griesenbeck, Elisabetta Tedla, Luke Cooka i Marianna Palka.

 

Być może wybór zupełnych naturszczyków sprawiłby, że film byłby inny. Ale i tak oni całowali się po raz pierwszy i Piliova chciała pokazać w skrócie drogę od pierwszego spotkania do namiętnego romansu. Czy jej się udało? Same zobaczcie!

A, że całowanie ma wpływ na nasze zdrowie możecie sprawdzić w tekście A ty całuj mnie!

Tagi:

psychologia ,  całowanie ,  pierwszy pocałunek ,  tatia piliova , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót