Partner: Logo KobietaXL.pl

Jeśli jesteś singielką i spotykasz takich facetów na swojej drodze, raczej nie miej nadziei na trwały związek. Oto lista:

 

1. Mężczyzna, który już jest z kimś w związku

Jeśli jest w związku, w dodatku wieloletnim, z reguły nie będzie chciał go zerwać. Może obiecywać złote góry, mówić, że cię kocha, ale zawsze znajdzie przeszkody do zerwania z obecną partnerką. Pamiętaj też, że angażując się w taki związek, krzywdzisz drugą kobietę.

 

2. Mężczyzna, który pojawia się i znika

Jest zaangażowany, wszystko układa się świetnie, a on nagle znika. Wraca za jakiś czas, opowiada niestworzone historie i uważa, że wszystko powinno wrócić do normy. Jesteś zafascynowana powrotem swojej miłości, ale on niestety, niebawem znowu zniknie. Taka już jego natura.

 

3. Mężczyzna, który nie lubi twojej rodziny i znajomych

I raczej nie polubi, a ty całe życie będziesz między młotem a kowadłem. Lepiej sobie odpuścić, bo spędzisz życie w emocjonalnym napięciu.

 

4. Mężczyzna, który nie przedstawia cię swoim przyjaciołom i rodzinie

To znak, że nie uważa związku za poważny. Może też nie chce, abyś coś odkryła na jego temat? Jeśli facet, z którym jesteś jakiś czas nigdy nie poznał cię z nikim bliskim ze swojego otoczenia, to znak, że coś jest nie tak.

 

5. Mężczyzna, który ma wspaniałe plany, których nigdy nie realizuje

Być może wydaje ci się wspaniałym człowiekiem z wielkimi wizjami. Ale jeśli kończy się na opowieściach, to znaczy, że to typowy Piotruś Pan. Szuka raczej opiekunki niż partnerki.

 

6. Mężczyzna, który jeszcze nie jest gotowy

Mimo, że jesteście kilka lat razem, nie jest gotowy na poważny związek, na posiadania dziecka itp. Bierz pod uwagę fakt, że może trwać w tym braku gotowości całe swoje życie.

Tagi:

mężczyzna ,  związek ,  facet , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: