Partner: Logo KobietaXL.pl

Rozwój, kariera, praca – bardzo często nie podążamy za głosem duszy, ale wybieramy narzucona nam warianty, bo chcemy sprostać wymaganiom rodziców, partnerów, zaspokajać cudze ambicje. I jeśli idziemy taką nie naszą drogą w życiu, wtedy z reguły nie układa się dobrze. Wiecznie napotykamy przeszkody, nie czujemy wewnętrznego komfortu.

 

Poniżej masz listę sygnałów, które mogą pomóc ci uświadomić sobie, że musisz ponownie ocenić swoją ścieżkę i dowiedzieć się, dokąd naprawdę chcesz dotrzeć.

 

 

1. Czujesz, że utknąłeś.

Czujesz, że bez względu na to, co robisz, nie możesz iść dalej. Utknąłeś w rutynie i nie wiesz, jak się z niej wydostać. Czujesz z tego powodu ogromną frustrację.

 

2. Czujesz się pozbawiony emocji

Nie jesteś ani zadowolony ani niezadowolony. Nic cię nie ekscytuje, nie ma w tobie żadnej pasji. Czujesz znużenie, ale brak ci odwagi do wyjścia ze strefy komfortu.

 

3. Czujesz dyskomfort w jelitach

jelita to twój drugi mózg. One już wiedzą to, czego może ty sam jeszcze sobie nie uświadamiasz. Możesz czuć dyskomfort, mieć bóle brzucha, zaparcia, wzdęcia, biegunki.

 

4. Nie odczuwasz radości z prostych rzeczy

Tak naprawdę przestały cię cieszyć codzienne małe rzeczy. To co dawało radość, przestało się liczyć. Wiesz, że coś musi się zmienić, ale nie masz pewności, co powinno się zmienić.

 

5. Stajesz się samolubnym materialistą

Skupiasz się na rzeczach, a nie na ludziach. Zaczynasz mieć obsesję na punkcie posiadania przedmiotów. Jeśli ktoś uszkodzi twoją rzecz, jesteś wściekły. Rzeczy stają się dla ciebie ważniejsze od ludzi.

 

Jeśli widzisz u siebie podobne symptomy, czas zapytać samego siebie, czy wybrałeś dobrą drogę, co jest dla ciebie w życiu ważne? Zastanowić się, czy dalej chcesz żyć w taki sposób, czy może jednak warto pokusić się o zmianę?

Tagi:

szczęście ,  rozwój ,  zmiana , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót